Reklama

Sławomir i "ciężarna" Kajra w "Na dobre i na złe": Takiej akcji jeszcze nie było

Ostatnio plotkarskie media obiegła informacja o domniemanej ciąży Kajry. Okazało się, że było to przygotowanie do występu w serialu "Na dobre i na złe", w którym pojawi się ze swoim mężem - Sławomirem.

Ostatnio plotkarskie media obiegła informacja o domniemanej ciąży Kajry. Okazało się, że było to przygotowanie do występu w serialu "Na dobre i na złe", w którym pojawi się ze swoim mężem - Sławomirem.
Kajra i Sławomir pojawią się w "Na dobre i na złe" /AKPA

Sławomir to wokalista znany między innymi z wielkiego sylwestrowego przeboju "Miłość w Zakopanem" (posłuchaj!). To właśnie dzięki temu utworowi z 2017 r. zdobył wielką popularność.

Przypomnijmy, że "gwiazda rock polo" to muzyczna odsłona aktora Sławomira Zapały, który w dorobku ma role w m.in. serialach "Blondynka", "Hotel 52", "Piąty stadion" i "Prosto w serce".

Reklama

Od razu podbił serca fanów charakterystycznym wyglądem - wąs, zaczeska na głowie czy bujne owłosienie na klacie, oprócz tego Volkswagen Golf 3, a także powiedzonka "Cześć tu Sławomir" i "czuć piniądz". U jego boku pojawiła się też od razu żona Kajra (Magdalena Kajrowicz).

W kwietniu 2017 r. wypuścił debiutancki album zatytułowany przewrotnie "The Greatest Hits" promowany singlami "Megiera", "Ni mom hektara", "Aneta", "Miłość w Zakopanem" i "Ty mała znów zarosłaś". Płyta uzyskała status poczwórnej platyny za sprzedaż ponad 120 tys. sztuk.

W październiku 2020 r. ukazała się druga płyta "The Best Of", która przyniosła single "Weekendowy korsarz" (posłuchaj!), "Weselny pyton" (zobacz!), "Totalny Love" (posłuchaj!), "Karpiomir" oraz opublikowany w 38. urodziny Sławomira (19 marca 2021 r.) "Będę z nią".

Z powodu pandemii koronawirusa Sławomir i Kajra musieli mocno ograniczyć swoją muzyczną działalność.

"Estrada daje nam najwięcej radości. Muzycy, którzy dają fantastyczną energię i publiczność! To jest nasze miejsce!" - opowiada w "Fakcie" Kajra.

Przerwę od występów na scenie postanowili wykorzystać twórcy serialu "Na dobre i na złe", którzy zaprosili Sławomira i Kajrę do swojej produkcji.

Wokalistka wcieli się w jedną z pacjentek - Mariannę - która trafi na SOR po wypadku i będzie w zaawansowanej ciąży. Sławomir zagra za to jej serialowego męża - "Srebrnego Bolo", gwiazdora rock polo. Przeboje słynnej pary będzie nucić cały szpital.

"Myślę, że nasi bohaterowie bardzo wszystkich zaskoczą i to, co się z nimi będzie działo! Nas samych też zaskoczyło! Takiej akcji w serialu jeszcze nie było. Na epizodzie się nie skończy, czy na jednej transzy - zobaczymy... jak czas pozwoli" - mówi o swojej roli Kajra.

INTERIA.PL/Fakt
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Magdalena Kajrowicz | Na dobre i na złe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy