Reklama

Skandal na gali Grammy 2024. Interweniowała policja

Raper Killer Mike został zatrzymany w niedzielę podczas ceremonii rozdania nagród Grammy w Los Angeles. Nastąpiło to w kilka godzin pod po tym, jak uhonorowano go trzema statuetkami.

Na nagraniu wideo opublikowanym przez portal "The Hollywood Reporter" można zobaczyć jak funkcjonariusze wyprowadzają Killer Mike'a (zobacz!) w kajdankach z Crypto.com Arena w Los Angeles - to tam odbyła się 66. gala Grammy.

Rzecznik policji poinformował, że zatrzymanie rapera i aktywisty społecznego miało miejsce w następstwie sprzeczki około godziny 16.00 miejscowego czasu. Został on aresztowany za wykroczenie. Sprawa nie jest do końca jasna - trwa wyjaśnianie szczegółów.

Reklama

Grammy 2024: Gwiazdor aresztowany przez policję

Mike zdobył w niedzielę Grammy za najlepsze wykonanie rapowe, piosenkę rapową i album rapowy. Odbyło się to w czasie tej części gali, której nie transmitowano jeszcze w ogólnokrajowej telewizji.

"W wieku 20 lat pomyślałem, że fajnie jest być handlarzem narkotyków. W wieku 40 lat zacząłem żyć żałując tego, co zrobiłem. W wieku 45 lat zacząłem o tym rapować. W wieku 48 lat stoję tutaj jako człowiek pełen empatii i współczucia z powodu tego, co zrobiłem" - mówił wcześniej Killer Mike, znany z duetu Run the Jewels.


INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Run the Jewels | Grammy | Grammy 2024
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama