Reklama

Simply Red: Mick Hucknall znów planuje przerwę

Po zakończeniu trasy z okazji 30-lecia Simply Red, zespół znów zrobi sobie dłuższą przerwę.

Mick Hucknall zgodził się na powrót Simply Red przez rocznicę 30-lecia

"Lubię rocznice, a ta jest wielka. Czuję, że to dla nas dobry i odpowiedni moment" - mówił wokalista Mick Hucknall ogłaszając trasę z okazji 30-lecia Simply Red. W jej ramach brytyjska grupa 24 października wystąpi na Torwarze w Warszawie (bilety na ten koncert zostały już wyprzedane).

Reklama

Pierwotnie planowano tournee tylko po Europie, ale w rozpisce pojawiły się także występy w Australii, Nowej Zelandii i Ameryce Południowej. Ostatni koncert ma się odbyć 27 czerwca 2016 r. w Moskwie.

"Gdyby nie była to rocznica, to bym się na to nie zgodził. Ale nie planuję niczego nowego aż do 40-lecia. Być może jakieś koncerty będą, ale na pewno nie wielka światowa trasa" - podkreśla Mick Hucknall.

Zespół zakończył swoją historię w 2010 r. koncertem w O2 Arenie w Londynie. Po ogłoszeniu powrotu na scenę grupa przygotowała także nową płytę z premierowym materiałem. Album "Love" ukazał się 1 czerwca.

Simply Red ma w dorobku ponad 60 mln sprzedanych płyt. Do największych przebojów należą takie utwory, jak m.in. "Holding Back The Years", "If You Do not Know Me By Now", "Something Got Me Started", "Right Thing", "Stars","Fairground", "The Air That I Breathe".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Simply Red

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje