Reklama

Reklama

Selena Gomez wkrótce skończy karierę muzyczną? Ujawnia szokujący powód

"Trudno jest dalej tworzyć muzykę, kiedy ludzie nie traktują cię poważnie" – powiedziała w rozmowie z "Vogue" popularna piosenkarka i aktorka. Selena Gomez zapowiedziała, że daje sobie jeszcze jedną szansę, ale jeśli nie będzie zadowolona z efektów, to skupi się na aktorstwie, a z muzyki zrezygnuje.

Selena Gomez zapowiedziała koniec kariery

W szczerym wywiadzie dla magazynu "Vogue" artystka opowiedziała o trudnym czasie pandemii, o tym jak niemal odcięła się od mediów społecznościowych, aby wreszcie zacząć żyć swoim życiem, a nie spoglądać na życie innych. W wywiadzie podzieliła się również smutną refleksją na temat swojej kariery muzycznej.

"Trudno jest dalej tworzyć muzykę, kiedy ludzie niekoniecznie traktują cię poważnie. Miałam chwile, kiedy zastanawiam się po co to robię, jaki jest tego sens. 'Lose You to Love Me' uważam za najlepszą piosenkę, jaką kiedykolwiek wydałem, a niektórym to wciąż nie wystarczało. Myślę, że jest wielu ludzi, którzy lubią moją muzykę i jestem im za to bardzo wdzięczna, dzięki nim wciąż to robię. Jednak myślę, że gdy wydam następny album, będzie inaczej. Chcę spróbować jeszcze raz, zanim przejdę na emeryturę" - zapowiedziała.

Reklama

Selena Gomez zdradziła też, że innym powodem, dla którego planuje tę "muzyczną emeryturę, jest to, że chce bardziej skupić się na graniu w filmach i dać sobie szansę na "prawdziwą karierę aktorską".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje