Reklama

Roxie Węgiel pozuje na plaży, a w komentarzach burza! O co poszło?

Roksana Węgiel tuż po 18. urodzinach poleciała na zagraniczny urlop. W podróży nie jest sama, bo towarzyszy jej ukochany - Kevin Mglej. Wokalistka pochwaliła się zdjęciem w kostiumie kąpielowym, które wywołało mnóstwo dyskusji.

Roksana Węgiel tuż po 18. urodzinach poleciała na zagraniczny urlop. W podróży nie jest sama, bo towarzyszy jej ukochany - Kevin Mglej. Wokalistka pochwaliła się zdjęciem w kostiumie kąpielowym, które wywołało mnóstwo dyskusji.
Roksana Węgiel wrzuciła zdjęcie z plaży na Malediwach /Artur Zawadzki /Reporter

Roksana Węgiel dała się poznać polskiej publiczności jako utalentowana dziewczynka w pierwszej edycji "The Voice Kids". Wygranie talent show było jedynie początkiem jej sukcesów. W listopadzie 2018 roku usłyszała o niej cała Europa, gdy z piosenką "Anyone I Want to Be" wywalczyła Polsce pierwsze w historii zwycięstwo w konkursie Eurowizji Junior. Wtedy jej kariera nabrała tempa.

W ubiegłym tygodniu wokalistka skończyła 18 lat, co uczciła wypuszczeniem singla "Ciche szepty". W klipie pojawiła się ze swoim chłopakiem - 26-letnim Kevinem Mglejem. Ostatnio, chwaląc się zdjęciami z osiemnastki, wokalistka po raz pierwszy pokazała ukochanego na Instagramie.

Reklama

Roksana Węgiel odpoczywa na Malediwach

Niedługo po swoich 18. urodzinach Roksana Węgiel wybrała się na urlop, by odpocząć od zawodowych obowiązków i wzmożonego zainteresowania, jakie ostatnio jej towarzyszyło. Poleciała na drugi koniec świata - na lubiane przez gwiazdy Malediwy - i podzieliła się już w sieci pierwszymi kadrami z wakacji. 

Roxie na Malediwy wybrała się ze swoim ukochanym. Kevin Mglej, podobnie jak jego dziewczyna, także zdążył już pochwalić się swoim instagramowym obserwatorom zagraniczną wycieczką. Następnego dnia wokalistka wrzuciła zdjęcie z plaży z podpisem "H2O".

Burza pod nowym zdjęciem Roksany Węgiel

Zdjęcie Roksany na plaży ponownie wzbudziło mnóstwo dyskusji. Część komentujących krytykowało Węgiel za jej wizerunek w internecie, który ma nie pokrywać się z jej słowami o pobożności. Szybko jednak w komentarzach pojawili się obrońcy piosenkarki, którzy wytłumaczyli atakującym Roxie, że była na plaży i ciężko, aby ubierała się tam inaczej.

Pod zdjęciem pojawiło się również kilka negatywnych komentarzy pod adresem chłopaka wokalistki, w których ponownie wypomniano różnicę wieku pomiędzy Roxie a Kevinem. Nienawistne komentarze i tym razem spotkały się z ripostą fanów piosenkarki, którzy uznali, że Węgiel ma prawo robić ze swoim dorosłym życiem, co jej się podoba.

Czytaj także:

Roxie Węgiel szczerze o chodzeniu do kościoła: "Nie chodzę tam do instytucji"

Roxie Węgiel w Fame MMA? Fani wokalistki na tropie

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy