Reklama

Ronan Keating: Tylko w INTERIA.PL!

Pamiętacie wielki przebój "Iris" z filmu "Miasto aniołów" z udziałem Nicolasa Cage'a i Meg Ryan? Ten utwór z 1998 roku nagrała grupa Goo Goo Dolls, dowodzona przez Johnny'ego Rzeznika. Nową wersję przygotował Ronan Keating, a teledysk do tego nagrania możecie już oglądać tylko w INTERIA.PL.

Piosenka "Iris" promuje wydaną na początku czerwca płytę "Bring You Home". Na albumie znalazła się mieszanka ballad i szybszych rockowych nagrań.

Reklama

"Spotkałem Johna Rzeznika w Nowym Jorku parę lat temu i powiedziałem mu, że chciałbym nagrać przeróbkę tej piosenki. To jedna z tych wspaniałych piosenek, które będą zawsze popularne" - mówi Ronan Keating o "Iris".

Wakacyjny teledysk był m.in. kręcony na lądowisku dla helikopterów hotelu Burj Al Arab w Dubaju. Budynek w charakterystycznym kształcie żagla uważany jest za najdroższy hotel świata. Za najtańszy nocleg trzeba tam zapłacić blisko 1000 dolarów.

"To wspaniałe doświadczenie i mam nadzieję, że się będzie [wideoklip] ludziom podobał" - wspomina pracę nad teledyskiem były wokalista Boyzone.

Zobacz teledyski Ronana Keatinga na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Boyzone | iris | Ronan Keating | Ronan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje