Reklama

Reklama

Roger Waters szykuje się do ślubu. 77-letni współzałożyciel Pink Floyd zaręczył się po raz piąty

Choć ma 77 lat, nie przeszkadza mu to, by rozpocząć życie od nowa. Roger Waters, współzałożyciel Pink Floyd, ma kolejną narzeczoną. Jak donoszą amerykańskie media, muzyk poprosił o rękę swoją nową, tajemniczą ukochaną, a jego oświadczyny zostały przyjęte.

Choć ma 77 lat, nie przeszkadza mu to, by rozpocząć życie od nowa. Roger Waters, współzałożyciel Pink Floyd, ma kolejną narzeczoną. Jak donoszą amerykańskie media, muzyk poprosił o rękę swoją nową, tajemniczą ukochaną, a jego oświadczyny zostały przyjęte.
Roger Waters i jego tajemnicza towarzyszka podczas festiwalu w Wenecji w 2019 r. /Matteo Chinellato/NurPhoto /Getty Images

Muzyce rockowej jest wierny od dziesięcioleci. Tego samego nie można jednak powiedzieć o kobietach, z którymi się wiązał. Roger Waters cztery razy się żenił i cztery razy rozwodził. Ostatni raz sześć lat temu. Wtedy, po bardzo trudnym i kosztownym dla niego rozwodzie z Laurie Durning muzyk zapowiadał, że ma już serdecznie dość małżeństwa.

Jak się okazuje, czas leczy rany, bo według doniesień serwisu Pagesix 77-letni rockman zaręczył się po raz piąty. Informacja ta ujrzała światło dzienne przez przypadek. Muzyk był widziany na obiedzie w restauracji w Hampton w Londynie, a świadkowie tej sytuacji słyszeli, jak Waters przedstawiał swojemu koledze kobietę, z którą przyszedł, i określił ją mianem "narzeczona".

Reklama

Kim jest nowa towarzyszka życia byłego lidera Pink Floyd, na razie nie udało się ustalić. Wiadomo o niej tylko tyle, że pojawiła się już u boku Rogera Watersa w 2019 roku na festiwalu w Wenecji.

Muzyk nie odniósł się do tych medialnych doniesień na Instagramie, choć pod jego ostatnim postem, w którym wzburzony opowiada o destrukcyjnym wpływie wielkich korporacji na świat, internauci dopytywali o go zaręczyny i o to, czy planuje kolejny ślub.

Raczej nie należy się spodziewać, że w social mediach pojawią się jakiekolwiek informacje o życiu prywatnym Watersa, zważywszy na burzę, jaką kilka tygodni temu wywołała jego wypowiedź na temat Instagrama i Marka Zuckerberga.

"Dzisiaj rano dowiedziałem się, że chcą wykorzystać moją piosenkę 'Another Brick In The Wall Pt. 2' w filmie promocyjnym Instagrama. Mark Zuckerberg zaproponował ogromne pieniądze, a moja odpowiedź brzmi - 'Pie***l się! Nie ma, k***a, mowy'. Wspominam o tym tylko, żeby pokazać, jak podstępnie chcą przejąć kontrolę nad wszystkim. Ci z nas, którzy mają jakąś władzę, a ja jej trochę mam, jeśli chodzi o kontrolę praw do moich piosenek i nie sprzedam się temu pie***onemu Zuckerbergowi. Chcą ją wykorzystać, żeby jeszcze bardziej spopularyzować Facebooka i Instagrama i jeszcze bardziej nas cenzurować" - napisał wtedy Waters.

Roger Waters w latach 70. był mężem zmarłej w 2001 r. artystki Judith Trim (jej zdjęcie pojawiło się na oryginalnej okładce płyty "Ummagumma" Pink Floyd, choć usunięto ją z późniejszych wydań na CD). Po rozwodzie z nią ożenił się z brytyjską arystokratką lady Carolyne Christie - z tego związku na świat przyszli muzyk Harry Waters, który od 2002 r. jako klawiszowiec wspiera ojca na scenie, oraz modelka India Waters.

Z Carolyne Christie rozstał się w 1992 roku, by stanąć na ślubnym kobiercu z aktorką Priscillą Phillips. Muzyk był z nią związany do 2001 roku, mają syna Jacka Fletchera. Z ostatnią żoną Laurie Durning spotykał się dziesięć lat, zanim w 2012 roku wymienili obrączki. Ich rozwód został orzeczony w 2015 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama