Reklama

Reklama

Robin Thicke żałuje teledysku do "Blurred Lines". "Drugi raz bym tego nie zrobił"

Robin Thicke, jeden z autorów hitu "Blurred Lines", przyznał, że kontrowersyjny teledysk do popularnej piosenki nie powinien powstać. "Już nigdy nie nagram takiego klipu" – skomentował.

Robin Thicke żałuje "Blurred Lines"

"Blurred Lines" to jeden z najpopularniejszych utworów 2013 roku. Teledysk ma na swoim koncie ponad 719 mln odtworzeń. Sławę dzięki niemu zdobyła również Emily Ratajkowski, która w nieocenzurowanej wersji paraduje topless wraz z Elle EvansJessi M'Bengue.

Tekst piosenki oraz teledysk do numeru od początku wywołały mnóstwo dyskusji. Klip nazwano seksistowskim oraz poniżającym kobiety. Słowa utworu miały natomiast promować kulturę gwałtu, na co nie godziły się protestujące przeciwko numerowi kobiety.

Autorzy hitu przez wiele lat odrzucali wszystkie zarzuty dotyczące szowinizmu. W 2019 roku wyłamać postanowił się natomiast Pharrell Williams, który w magazynie "GQ" otwarcie przyznał, że zmienił zdanie na temat utworu.

Reklama

Teraz skruchę wyraził Robin Thicke, główny twórca piosenki. W rozmowie z "The New York Post" stwierdził, że przy nagrywaniu utworu i przede wszystkim teledysku nie miał złych intencji. Rozumie jednak, dlaczego spadła na niego krytyka.

"Wybuchła dyskusja, która była potrzebna. I nieważne są twoje intencje, kiedy piszesz piosenkę - ludzie byli przez nią negatywnie nastawieni. Kultura i społeczeństwo od tamtego czasu poszła do przodu. I nie zobaczycie już nigdy takiego teledysku ode mnie" - stwierdził.

"W tamtym czasie straciłem perspektywę na moje życie osobiste i na to, co było właściwe. Musiałem przypomnieć sobie, po co tak naprawdę robię muzykę i co właściwie robię w życiu" - dodał.

"Blurred Lines" okazał się jedynym przebojem Robina Thicke'a. Jego kolejna płyta "Paula" okazała się komercyjną katastrofą. Wokalista ma zamiar reaktywować swoją karierę albumem "On Earth, and in Heaven", który ukaże się w tym roku.

W życiu prywatnym Thicke w 2015 roku rozwiódł się z Paulą Patton, a następnie związał z April Love Geary, z którą ma troje dzieci.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robin Thicke

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje