Reklama

Reklama

Robert Lewandowski i jego relacje z muzyką

Robert Lewandowski po strzeleniu pięciu bramek w meczu z Wolfsburgiem wyskakuje z lodówki każdego Polaka. Wspomniano już o tym, co zjadł na śniadanie, nastąpił przegląd najlepszych i najgorszych memów z piłkarzem, a obecnie odświeża się czasy, gdy Lewandowski kopał piłkę na boiskach Znicza Pruszków i rezerw Legii Warszawy. Co następne? Może muzyka, jakiej słucha!

Robert Lewandowski śpiewa

Zacznijmy od faktu! Robert Lewandowski umie śpiewać. Albo chociaż się stara. Tak jak na załączonym niżej filmiku. Co prawda to tylko świąteczna piosenka i śpiewana w grupie, ale zawsze jakieś początki.

Kto wie, może po przejściu na emeryturę Robert postanowi wydać jakąś płytę z kolędami. Przecież to takie modne!

Bayern Monachium kolęduje:

Robert Lewandowski rapuje

Albo raczej udaje, że rapuje. Słynne stało się wideo z Instagrama Roberta, na którym podróżuje on z kolegą, a w radiu przygrywa im przebój Silento "Watch Me". Może Robert, lubiący przecież rap (o tym poniżej), kiedyś skusi się na jakąś gościnną zwrotkę.

Reklama

Wielu sportowców przeszło pokrętną drogę od słuchania piosenek do kariery muzycznej. Można spodziewać się, że Robert kariery by nie zrobił, ale przed meczem z Wolfsburgiem, niektórzy mówili, że żaden piłkarz nie jest w stanie strzelić pięciu bramek w niecałe dziesięć minut.

Robert Lewandowski w samochodzie:

Robert Lewandowski słucha

Czego słucha RL9? Zdradzamy, dawno już zdradzony, sekret. Otóż Robert Lewandowski jest fanem hip hopu i R&B (co można było też wywnioskować z filmiku wyżej). W wywiadzie dla Orange Sport przed Euro 2012 Robert przyznał, że bardzo lubi Sokoła, WWO, utwór "Damy radę" oraz płyty "W Wyjątkowych Okolicznościach" oraz "We Własnej Osobie". Zapytany, czy O.S.T.R. również wchodzi w grę przyznał, że tak, ale mniej.

Robert Lewandowski jest przedmiotem zwrotek

"Hajs się zgadza" VNM-a stał się przedmiotem dyskusji nie tylko fanów hip hopu, ale także sympatyków piłki nożnej. O co chodziło? VNM, czyli Tomasz Lewandowski jest kuzynem Roberta. Wszyscy byli przekonani więc, że raper ma jakieś informacje o tym, gdzie piłkarz trafi po odejściu z Borussii Dortmund. We wspominanym numerze nazwisko Lewandowskiego pojawiło się w kontekście Manchesteru United. Jak się okazało VNM nie do końca wiedział co knuje kuzyn.

Posłuchaj "Hajs się zgadza":

Sprawdź tekst utworu "Hajs się zgadza" w serwisie Tekściory.pl!

Robert Lewandowski w towarzystwie raperów

Akcja "Wyloguj się do życia" promowana była przez Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego, a także Mesa, Stasiaka i Pjusa. Panowie spotkali się na planie jednego ze spotów. W wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" Ten Typ Mes przyznał, że Lewandowski zapytał go o genezę powstania utworu "Powinnaś być ze mną".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy