Reklama

Reklama

Porywacz psów Lady Gagi odnaleziony po 5 miesiącach. Zwolnili go z aresztu w wyniku błędu

Jeden z porywaczy psów Lady Gagi został ponownie aresztowany 5 miesięcy po tym, jak w wyniku błędu urzędniczego został zwolniony z aresztu.

Jeden z porywaczy psów Lady Gagi został ponownie aresztowany 5 miesięcy po tym, jak w wyniku błędu urzędniczego został zwolniony z aresztu.
Lady Gaga jest wielką miłośniczką psów /Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic /Getty Images

19-letni James Howard Jackson został w środę (3 sierpnia 2022 roku) ponownie aresztowany za udział w postrzeleniu asystenta Lady Gagi (zobacz!) oraz kradzież jej psów. 5 miesięcy wcześniej, w wyniku błędu urzędniczego, oczekujący na proces Jackson został zwolniony z aresztu.

Jackson był jedną z pięciu osób aresztowanych w związku z postrzeleniem asystenta Lady Gagi wyprowadzającego jej psy oraz kradzieżą pupili gwiazdy. 

24 lutego 2021 roku w Los Angeles asystent Lady Gagi, Ryan Fischer wyszedł na spacer z jej trzema psami - buldogami francuskimi o imionach Koji, Gustav i Miss Asia

Reklama

Fischer został napadnięty przez uzbrojonych mężczyzn. Jeden ze złodziei postrzelił go w klatkę piersiową z półautomatycznego pistoletu. Dwa psy zostały porwane, trzeci - Miss Asia zdołał się wymknąć, policja odnalazła go jeszcze tego samego dnia. 

Porywacz psów Lady Gagi odnaleziony 5 miesięcy po zwolnieniu go z aresztu w wyniku błędu

Dwa dni po zdarzeniu poszukiwane psy na policję przyniosła anonimowa kobieta. Prowadzone przez policję śledztwo w końcu przyniosło wymierne rezultaty. Aresztowano pięć osób. Trzem z nich, gangsterom z Los Angeles, postawiono zarzuty usiłowania zabójstwa i kradzieży - poinformowała w oświadczeniu policja. 

Śledczy przypuszczali, że mężczyźni nie wiedzieli, że psy należą do Lady Gagi i ukradli je tylko dlatego, że buldogi francuskie są w USA bardzo drogie. Wśród dwóch pozostałych osób, co może być zaskakujące, jest 50-letnia Jennifer McBride, która wcześniej zwróciła psy. Śledczy odkryli, że jest ona partnerką ojca jednego ze złodziei.

Czytaj także:

Steve Vai zaprosił na scenę syna taksówkarza, który przywiózł go na koncert

Pol'and'Rock Festival 2022. Jurek Owsiak: Jesteśmy gotowi. Kto zagra? [PROGRAM, POGODA]

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL