Reklama

Reklama

Poparzonych Kawą Trzy z nowym utworem. Posłuchaj piosenki "Urodziny"

Zespół Poparzeni Kawą Trzy powraca z nowym singlem i teledyskiem do piosenki "Urodziny". Utwór z pewnością spodoba się fanom "Kawałka do tańca" i "Byłaś dla mnie wszystkim".

Zespół Poparzeni Kawą Trzy powraca z nowym singlem i teledyskiem do piosenki "Urodziny". Utwór z pewnością spodoba się fanom "Kawałka do tańca" i "Byłaś dla mnie wszystkim".
Wokalistą zespołu Poparzeni Kawą Trzy jest Roman Osica /Jacek Kurnikowski /AKPA

"Urodziny" to pierwszy singel promujący najnowszy album zespołu Poparzeni Kawą Trzy, nad którym grupa pracuje od dwóch lat.

Poparzeni Kawą Trzy i "Urodziny"

"W tym utworze każdy będzie mógł przejrzeć się jak w lustrze. To taki hymn, który, mamy nadzieję, słuchacze będą sobie wysyłać z różnych okazji" - mówi wokalista zespołu Roman Osica.

"Szczere życzenia dla drugiej osoby to w obecnych, niepewnych, czasach chyba jedna z najważniejszych rzeczy, jaką możemy dać od siebie. Szczególnie w różnych kontekstach - 'Niech cię prowadzą dobre anioły, nie chełp się władzą, przeżyj love-story, niech Ci sprzyjają gwiazdy i ludzie, miej czym się zająć, unikaj złudzeń' - to coś czego śmiało możemy życzyć ludziom, których szanujemy i kochamy" - komentuje z kolei autor tekstu, Rafał Bryndal.

Reklama

Muzyka autorstwa Krzysztofa Zasady ma nawiązywać do największych hitów Poparzonych, które zdobyły serca odbiorców. "Jeśli ktoś żywo reaguje na takie piosenki jak 'Kawałek do Tańca' czy 'Byłaś dla mnie wszystkim', to ten utwór jest dla niego" - przekonuje.

Teledysk pokazuje kilka różnych postaci, które postanowiły sobie zrobić zdjęcia w fotobudce. Postacie reprezentują przekrój społeczeństwa. Znaleźli się tam między innymi ksiądz, bizneswoman, pracownik biblioteki, kulturysta, urzędnik czy udręczony przemocą domową ojciec. W roli policjanta wystąpił Sebastian Wątroba znany między innymi z kultowego serialu W11. W klipie można zobaczyć też Katarzynę Pakosińską.

Czytaj także:

Najlepsze piosenki na pierwszy taniec? Lepiej się zastanowić

"Milionerzy": Pytanie o polski zespół za 40 tys. złotych

Roksana Węgiel pokazała nowe zdjęcie, a w komentarzach kłótnia! "Już nie taki aniołek"                       

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Poparzeni Kawą Trzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy