Reklama

Reklama

Paweł Domagała pyta "Po co ten krzyk". Kiedy premiera nowej płyty "Narnia"?

"Po co ten krzyk" to jedna z najbardziej osobistych piosenek Pawła Domagały. Ten utwór zapowiada czwartą płytę autora przeboju "Weź nie pytaj". Album "Narnia" ukaże się 18 listopada.

"Po co ten krzyk" to jedna z najbardziej osobistych piosenek Pawła Domagały. Ten utwór zapowiada czwartą płytę autora przeboju "Weź nie pytaj". Album "Narnia" ukaże się 18 listopada.
Paweł Domagała prezentuje nowy teledysk /AKPA

"'Po co ten krzyk' to jedna z moich najbardziej osobistych piosenek. Zapraszam do Narnii. Bardzo długo pisałem piosenkę 'Po co ten krzyk'. Myślę, że przeszła ze mną sporo. Była ze mną, gdy byłem zły, załamany, gdy walczyłem o nadzieję, gdy ją traciłem. Myślę, że jest o bezradności, ale takiej, z której na samym końcu możemy czerpać siłę do zmian. Mam nadzieję, że z wami też zostanie na długo" - mówi o swoim nowym utworze Paweł Domagała.

Muzykę stworzył tradycyjnie ze swoim współpracownikiem i producentem Łukaszem Borowieckim.

Sprawdź tekst piosenki "Po co ten krzyk" w serwisie Tekściory.pl!

Reklama

Wcześniej z nadchodzącego albumu "Narnia" poznaliśmy już piosenki "Łe Łe" (sprawdź!) i "Dzieci u dziadków" (posłuchaj!).

"Narnię rozumiem jako krainę, do której każdy z nas musi wejść i stoczyć swoją walkę. Miejsce, gdzie najpierw porządkujesz siebie, by móc zmieniać świat. W 'Narnii' mówię wprost o swoich lękach, słabościach. To na pewno płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Praca nad nią była pracą nad sobą" - opowiada śpiewający aktor.

Tytuł czwartej płyty Pawła Domagały nawiązuje do "Opowieści z Narnii" C.S Lewisa, serii która miała na niego wielki wpływ.

Paweł Domagała i album "Narnia" (tracklista):

1. "NA SZCZYT SIĘ UPADA"
2. "ŁE ŁE"
3. "ZABIERZ MNIE"
4. "DZIECI U DZIADKÓW"
5. "NARNIA"
6. "DUREŃ"
7. "PO CO TEN KRZYK"
8. "RAFI"
9. "SUKIENKA" (GOŚCINNIE KASIA SIENKIEWICZ)
10. "TAKA TAM Z GWIZDANIEM".

Kim jest Paweł Domagała?

Paweł Domagała to śpiewający aktor, który podbił serca publiczności przebojem "Weź nie pytaj" (ponad 142 mln odsłon).

Sprawdź tekst piosenki "Weź nie pytaj" w serwisie Tekściory.pl!

Artysta ma na koncie płyty "Opowiem ci o mnie" (2016), "1984" (2018) i "Wracaj" (2020).

W dorobku ma również występy w serialach, takich jak "Barwy szczęścia", "Powiedz TAK!", "Prosto w serce", "Druga szansa", "O mnie się nie martw" i filmach "Gotowi na wszystko. Exterminator", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Planeta singli", "Wkręceni" (obie części).

Sprawdź tekst piosenki "Dzieci u Dziadków" w serwisie Tekściory!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy