Paweł Domagała jako "Tchórz". Opowieść o paraliżującym strachu

Michał Boroń

Oprac.: Michał Boroń

"Tchórz" to drugi singel z szykowanej na marzec 2025 r. płyty "Hotelowe piosenki" Pawła Domagały. "No to mamy hit na lato" - komentują fani byłego jurora programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Paweł Domagała prezentuje nowy teledysk
Paweł Domagała prezentuje nowy teledyskArtur ZawadzkiReporter

Do sieci trafił właśnie teledysk do piosenki "Tchórz" (sprawdź!).

"Dla mnie 'Tchórz' jest utworem o strachu, który nie pozwala podjąć ryzyka porażki czy ośmieszenia. Jest też o odwadze, której zabrakło w decydującym momencie. Piosenka jest również podsumowaniem moich przemyśleń. Uważam, że jedną z większych niegodziwości, jakie jesteśmy w stanie zrobić, to pysznić się tym, że nie ulegliśmy pokusie, na którą nawet nie zostaliśmy wystawieni. Wyśmiewamy czyjąś porażkę, gdy sami nie mieliśmy odwagi nawet stanąć do walki" - opowiada Paweł Domagała, który jest autorem tekstu i współtwórcą muzyki z Łukaszem Borowieckim.

Paweł Domagała – Tchórz (official video)

Paweł Domagała z teledyskiem "Tchórz". "Mamy hit na lato"

Jego muzyczny towarzysz jest także tradycyjnie współtwórcą nadchodzącej płyty "Hotelowe piosenki".

Z kolei za klip "Tchórz" odpowiada Cyprian Grabowski, aktor znany z takich produkcji, jak m.in. "Ikar. Legenda Mietka Kosza", "Dawid i elfy" oraz "Chłopi".

"No to mamy hit na lato", "Przepiękny, wartościowy utwór, wspaniały teledysk", "Do słuchania bez przerwy", "Po prostu uwielbiam ten utwór", "To jest mega hicior" - zachwycają się fani.

Piosenka byłego jurora "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zanotowała już ponad 114 tys. odsłon w ciągu kilku dni od premiery, a pod nagraniem pojawiło się blisko 300 komentarzy.

Paweł Domagała o udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Lubię wyzwaniaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas