Reklama

Opole: Dziś "Superjedynki"

W sobotę, 11 czerwca, o godzinie 20.10, w opolskim Amfiteatrze rozpocznie się dwuczęściowy koncert "Superjedynki", podczas którego zaprezentują się laureaci największego w Polsce plebiscytu muzycznego, wybrani przez telewidzów TVP, słuchaczy Radio RMF FM, internautów INTERIA.PL i czytelników tygodnika "TeleTydzień". Cały koncert będzie można zobaczyć na żywo w portalu INTERIA.PL Wcześniej, już od 10 rano, zapraszamy na czaty robione prosto z amfiteatru w Opolu.

Transmisję koncertu z Opola rozpoczniemy o godz. 20.20, kliknij tutaj!

Reklama

Przypomnijmy, że głosy na swoich faworytów w dziesięciu kategoriach można było oddawać za pośrednictwem kartek pocztowych i naszej specjalnej strony internetowej.

Fakt, że laureaci konkursu wybierani są przez fanów powoduje, że plebiscyt "Superjedynki" z roku na rok cieszy się coraz większym prestiżem wśród artystów i przyciąga przed ekrany telewizorów wielomilionową widownię.

W dwuczęściowym koncercie, który poprowadzą Magdalena Różczka i Borys Szyc, wystąpią laureaci plebiscytu "Superjedynki" w kategoriach: wokalistka, wokalista, zespół, debiut, przebój, płyta pop, płyta rock, płyta hip hop, płyta alternatywna i płyta literacka.

Po raz pierwszy raz w plebiscycie pojawiły się trzy nowe kategorie: płyty hip hop, alternatywna i literacka.

W trakcie koncertu, wśród osób, które oddały głos w plebiscycie, rozlosowane zostaną dwa samochody osobowe, wieża hi-fi i odtwarzacze mp3.

Zanim poznamy ostateczne rozstrzygnięcie plebiscytu proponujemy Wam udział w ankiecie portalu INTERIA.PL, w którym możesz przyznać ulubionemu wykonawcy własną "Superjedynkę"!

Bezpośrednią relację z konkursu "Superjedynki", podobnie jak z innych koncertów w Opolu, będziecie mogli obejrzeć na stronach INTERIA.PL.

Transmisja z festiwalu w Opolu realizowana jest dzięki współpracy z iTVP.PL.

Jakość odbieranego sygnału transmisji jest uzależniona od szybkości połączenia z siecią internet oraz wydajności komputera, z którego korzysta internauta.

Komputer użytkownika nieustannie negocjuje szybkość połączenia z serwerem multimedialnym, aby zapewnić możliwie najlepszą jakość sygnału.

Transmisja z Opola będzie w technologii strumieniowej, dzięki czemu dla rozpoczęcia jej odtwarzania nie jest konieczne pobranie całego pliku na dysk komputera.

Dla odbioru transmisji niezbędny jest program Windows Media Player.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Laureaci | na żywo | koncert | radio RMF FM | Opole | superjedynki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje