Reklama

Reklama

Natalia Oreiro. Jak dziś wygląda "Zbuntowany anioł"?

W 2000 roku Polska oszalała na punkcie latynoskiej telenoweli, w której śledziliśmy losy Milagros odgrywanej przez Natalię Oreiro. Aktorkę pokochały miliony nie tylko za postać Mili, ale też urodę. Natalia Oreiro w czasie swojej międzynarodowej popularności miała zaledwie 23 lata, a dzisiaj jest już po czterdziestce. Jak bardzo się zmieniła?

Natalia Oreiro

To był prawdziwy szał. Gdy w Polsce w 2000 roku na antenie Polsatu pojawił się "Zbuntowany anioł", tysiące kobiet zasiadało przed telewizorami, by z wypiekami na twarzy śledzić losy pięknej, zbuntowanej Milagros.

Dziewczyna, która wychowywana była w klasztorze, dorabiała jako pokojówka w domu rodziny DiCarlo. Zakochała się w mężczyźnie z wyższych sfer, synu samego pana domu, Ivo. Odtwórczynią uwielbianej Milagros była Natalia Oreiro, która wykonała też czołówkę serialu, piosenkę "Cambio Dolor".

Reklama

Od tamtej pory minęło prawie 18 lat, a Natalię Oreiro w polskiej telewizji mogliśmy zobaczyć jeszcze w "Kachorra to ja". Jednak w samej Argentynie Oreiro radzi sobie naprawdę świetnie. 40-latka grywa w serialach, rozwija karierę muzyczną (sprzedała ponad 11 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie) i chętnie pokazuje swoje życie na Instagramie. Dzięki temu można zobaczyć, jak czas obszedł się z Natalią.

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Oreiro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje