Reklama

Reklama

"Mini Mick" - tak dziś wygląda 6-letni syn Micka Jaggera. Jak dwie krople wody!

Mick Jagger i Melanie Hamrick na początku 2016 roku zostali rodzicami. Deveraux Octavian Basil Jagger jest niezwykle żywiołowym chłopcem. W szóste urodziny dziecka, jego mama podzieliła się osobistymi zdjęciami z pociechą.

Mick Jagger i Melanie Hamrick na początku 2016 roku zostali rodzicami. Deveraux Octavian Basil Jagger jest niezwykle żywiołowym chłopcem. W szóste urodziny dziecka, jego mama podzieliła się osobistymi zdjęciami z pociechą.
Mick Jagger zapozował ze swoją szczęśliwą rodzinką /Theo Wargo / Staff /instagram @melhamrick /Getty Images

35-letnia Melanie Hamrick prowadzi konto na Instagramie, gdzie zamieszcza często fotografie swojego partnera, 79-letniego Micka Jaggera oraz ich synka, 6-letniego Deveraux. Kilka dni temu chłopiec świętował urodziny, co było wspaniałą okazją do pokazania nowej fotografii.

"Wszystkiego co najlepsze dla naszego wspaniałego Deviego - tak bardzo Cię kochamy!" - napisała matka chłopca okraszając post wieloma emotikonami serc. Na zdjęciu skupiony Deveraux, oderwany na moment od zabawy, pozuje z ciastkiem w dłoni. Znajduje się w studio nagraniowym, gdzie jego ojciec - najprawdopodobniej - pracuje nad nową płytą The Rolling Stones.

Reklama

Na kolejnych zdjęciach możemy zobaczyć całą rodzinę.

Internauci także dołączyli się do życzeń dla chłopca. Uwagę zwraca jedno - chłopiec wygląda niczym skóra zdjęta z ojca! Blond włosy Deviego i długa grzywka do złudzenia przypominają Micka w swoich młodzieńczych latach. 

Wśród fanów zespołu powstało określenie "Mini Mick", bo ten duet dosłownie jest niczym dwie krople wody.

Deveraux jest ósmym dzieckiem Jaggera. Pozostałe siedmioro dzieci ma z czterema innymi kobietami. 

Mick Jagger zawsze był kobieciarzem. Teraz postawił na rodzinę

W ostatnim czasie media donosiły, że na palcu Melanie Hamrick, z którą Jagger spotyka się od końca 2014 roku, pojawił się pokaźny pierścionek z diamentem. Fani dopytywali, czy to znak, że wkrótce zostanie panią Jagger. Balerina jednak nie zdecydowała się im odpowiedzieć.

Najstarszym dzieckiem Micka Jaggera jest 52-letnia córka Karis ze związku z Marshą Hunt. Z żoną Biancą doczekał się 51-letniej dziś Jade. Z późniejszą małżonką Jerry Hall ma czworo pociech: Elizabeth (38 lat), Georgię (31 lat) oraz synów Jamesa (37 lat) i Gabriela (25 lat). Z romansu z Lucianą Gimenez Morad ma syna Lucasa (23 lata). 

Często wspomina się zamiłowanie do imprez i kobiet Jaggera, ale należy wspomnieć, że 79-letni muzyk w ostatnich latach w tej materii nieco się uspokoił. Według źródeł Dailymail, po koncertach w USA w ubiegłym roku, Mick wolał pozostać w hotelu ze swoją rodziną. Gazeta cytuje jednego ze swoich informatorów, który twierdzi, że Jagger złagodniał.

"Mick całkowicie się zmienił. Zawsze miał poważną dziewczynę, ale kiedy był w trasie zawsze były inne dziewczyny, mnóstwo. Tym razem jest inaczej. Melanie, Dev i niania są z nim w trasie, więc chodzi o wieczory i spędzanie czasu z rodziną. A on jest szczęśliwszy niż kiedykolwiek go widziałem" - czytamy.

Czytaj też:

Oszukał legendę, by przejąć jego majątek? "Obrabował dzieci"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mick Jagger | Deveraux Jagger | melanie hamrick

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy