Reklama

Reklama

Michael Buble odwołał swój udział w Brit Awards 2017

W związku z chorobą (rak wątroby) swojego 3-letniego syna, Michael Buble odwołał udział w gali Brit Awards, której miał być prowadzącym.

Michael Buble odwołał występ na gali Brit Awards

4 listopada 2016 r. Michael Buble i jego żona Luisana Lopilato potwierdzili spekulacje, że ich 3-letni synek Noah choruje na nowotwór. We wcześniejszych doniesieniach mediów informowano, że lekarze początkowo podejrzewali u Noah świnkę. Po szeregu badań okazało się, że chłopiec jest chory na raka wątroby.

"Jesteśmy zdruzgotani ostatnią diagnozą nowotworu u naszego starszego synka Noah, który poddany jest obecnie leczeniu w Stanach Zjednoczonych" - czytamy w specjalnym oświadczeniu, które wokalista opublikował na swoim profilu na Facebooku. Od tego czasu nie komentuje stanu zdrowia Noah. Kanadyjczyk zawiesił też swoją karierę, by w pełni skupić się na rodzinie i pomocy synowi.

Reklama

"The Sun" podał, że w poniedziałek (16 stycznia) 41-letni wokalista zadzwonił do organizatorów gali Brit Awards, że nie da rady tam się pojawić. Wcześniej odwołał też występ na gali BBC Music Awards.

"Z szacunku dla Michaela producenci dali mu tyle czasu, ile potrzebował, by podjąć decyzję, co jest w pełni zrozumiałe" - twierdzi informator brytyjskiego tabloidu.

Gala wręczenia najważniejszych nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego odbędzie się 22 lutego w O2 Arena w Londynie. Teraz szefowie Brit Awards w szybkim tempie szukają zastępcy Michaela Buble.

Michael Buble i Luisana Lopilato oprócz Noah mają jeszcze synka Eliasa, który 22 stycznia skończy rok.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michael Bublé

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje