Reklama

Reklama

Męskie Granie 2022: Bedoes, Kwiat Jabłoni i Zalewski prezentują hymn "Jest tylko teraz"

W sieci zadebiutował klip do hymnu Męskiego Grania 2022. Piosenka "Jest tylko teraz" powstała dzięki połączeniu sił Bedoesa, Zalewskiego i Kwiatu Jabłoni! Sprawdź klip i tekst.

W sieci zadebiutował klip do hymnu Męskiego Grania 2022. Piosenka "Jest tylko teraz" powstała dzięki połączeniu sił Bedoesa, Zalewskiego i Kwiatu Jabłoni! Sprawdź klip i tekst.
Twórcami "Jest tylko teraz" są Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz /materiały prasowe

Nieodłącznym elementem Męskiego Grania jest hymn, który co roku tworzą inni artyści. Po ubiegłorocznym przeboju "I ciebie też bardzo" do tworzenia "Jest tylko teraz" zaproszono najgłośniejsze nazwiska ostatnich miesięcy - Kwiat Jabłoni, Zalewskiego i Bedoesa.

Sprawdź tekst do utworu "Jest tylko teraz" w serwisie Teksciory.pl!

Przebojowy numer jest utrzymany w najbardziej popowej stylistyce od lat. Nie przypomina rockowych kawałków z pierwszych edycji imprezy, ale ma zadatki, by stać się komercyjnym hitem.

Reklama

Autorami słów do utworu są: Krzysztof Zalewski, BEDOES (Borys Przybylski) i Kasia Sienkiewicz. Muzykę skomponowali: Krzysztof Zalewski, Kasia Sienkiewicz oraz Jacek Sienkiewicz. Za produkcję, mix i mastering odpowiada SMOLIK. Hymn trasy będzie można usłyszeć na letnich koncertach w aż ośmiu miastach. 

Męskie Granie Orkiestra 2022: "Jest tylko teraz"

"W tym roku udowadniamy, że razem można więcej" - mówi Dorota Nowakowska, Manager Marki Żywiec. "Stąd pomysł na orkiestrę, która połączyła z pozoru niepasujących do siebie artystów. Każdy z nich wniósł jednak do projektu swoją wyjątkową energię, która zaowocowała powstaniem świetnego singla. Mamy nadzieję, że tego lata pod sceną będą go śpiewały tysiące fanów trasy" - dodaje Nowakowska.

Za klip do utworu "Jest tylko teraz" odpowiada Daniel Jaroszek. "Punktem wyjścia dla całego projektu była idea bycia razem i zmiksowanie światów trzech z pozoru rożnych artystów, reprezentujących trzy odmienne muzyczne style. Mając taką bazę długo szukaliśmy rozwiązania, które w idealny sposób pokaże charakter nowego hymnu Męskiego Grania 2022. Pierwszym sukcesem było zarażenie artystów naszym pomysłem. Ich współpraca i chęć realizacji wszystkiego przerosła nasze oczekiwania. Z mojej perspektywy to niezwykle uczucie, kiedy wszyscy zaangażowani w projekt ludzie starają się stworzyć wspólnie coś niezwykłego. Efekt? Musicie ocenić sami. Ja mogę powiedzieć tylko, że jestem dumny, że mogłem być częścią tego projektu" - mówi Jaroszek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy