Reklama

Reklama

Melanie Martinez oskarżona o gwałt. Była uczestniczka "The Voice" odpowiada

Piosenkarka i uczestniczka trzeciej edycji "The Voice", Melanie Martinez, została oskarżona o gwałt przez swoją przyjaciółkę, Timothy Heller.

Piosenkarka i uczestniczka trzeciej edycji "The Voice", Melanie Martinez, została oskarżona o gwałt przez swoją przyjaciółkę, Timothy Heller.
Melanie Martinez odpowiedziała na zarzuty /Nicholas Hunt /Getty Images

"Kiedy opisałam tę historię, początkowo nie planowałam podać nazwiska tej osoby. Wydaje mi się jednak, że to ważne, abyście zdawali sobie sprawę, iż chodzi o Melanie Martinez" - napisała na Twitterze 4 grudnia wokalistka Timothy Heller, a prywatnie przyjaciółka Maritnez.

24-latka w mediach społecznościowych szczegółowo opisała, jak została zgwałcona przez swoją przyjaciółkę oraz tłumaczyła, jak ukrywała to, co się wydarzyło.

"Myśl o zaakceptowaniu, że moja najlepsza przyjaciółka zgwałciła mnie, wydaje się szalona. Nawet pisanie o tym nie wydaje mi się prawdziwe" - stwierdziła Heller, która dodała, że w pewnym momencie Martinez zaczęła nią manipulować.

Reklama

Wpis wywołał spore zamieszanie w sieci, dlatego też Malenie postanowiła szybko się do niego ustosunkować. 

"Jestem przerażona i zasmucona oświadczeniem Timothy Heller. Łączyła nas bliska przyjaźń. Starałyśmy pomóc sobie nawzajem. Obie cierpiałyśmy przez walkę z własnymi demonami. Nigdy jednak nie powiedziała 'nie' temu, co robiłyśmy wspólnie. I choć nasze drogi się rozeszły, zawsze przesyłam jej miłość" - napisała na Twitterze Martinez.

Melanie Martinez karierę rozpoczęła w 2012 roku dzięki programowi "The Voice". Wokalistka, będąca w drużynie Adama Levine’a, dotarła do odcinków na żywo. Popularność przyniósł jej zwłaszcza występ na castingu, kiedy to wykonała piosenkę Britney Spears "Toxic".

Martinez na swoim koncie jeden album studyjny "Cry Baby" z 2015 roku, a także dobrze przyjęte single "Dollhouse", "Carousel", "Pity Party", "Soap" i "Sippy Cup".

Sprawdź tekst utworu "Dollhouse" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL