Me And That Man i "Magdalene": Adam Nergal Darski znów prowokuje

Miłość Jezusa do Magdaleny jest tematem najnowszego teledysku "Magdalene" grupy Me And That Man, na czele której stoją Adam Nergal Darski i John Porter. Wideo już budzi spore kontrowersje.

Nikki Delmonico w teledysku "Magdalene" Me And That Man

Przypomnijmy, że oprócz Adama Nergala Darskiego (lider metalowej grupy Behemoth) i Johna Portera w zespole Me And That Man występują Wojtek Mazolewski (bas, kontrabas) i Łukasz Kumański (instrumenty perkusyjne).

Reklama

Grupa zadebiutowała singlem w dwóch wersjach językowych - polskiej ("Cyrulik Jack") i angielskiej ("My Church Is Black"). Autorami nagrania są Adam Nergal Darski (muzyka) i Olaf Deriglasoff (tekst).

Jeszcze przed premierą albumu "Songs Of Love And Death" (24 marca) poznaliśmy utwory "Ain't Much Loving" i "Cross My Heart And Hope To Die".

Teraz zespół prezentuje teledysk do nagrania "Magdalene".

Sprawdź tekst utworu "Magdalene" w serwisie Teksciory.pl!

"Powiedzmy, że Jezus chodzi po Ziemi. Powiedzmy, że jest liderem nowozałożonej sekty. Każdy guru, każdy charyzmatyczny lider jest otoczony wianuszkiem wspaniałych kobiet. Mogę się założyć, że Jezus nie był inny. Ale pewnego dnia, jak każdy Casanova, zakochuje się w jednej kobiecie. Powiedzmy, że ma ona na imię... Magdalena" - opowiada Adam Nergal Darski.

"Ona jest odporna na jego zaloty, więc sięga po najmocniejsze karty, by udowodnić jej swoją miłość i oddanie. Zmienia wodę w wino, chodzi po wodzie... Tylko po to, by ją przekonać. Jaki jest rezultat jego zabiegów? Posłuchajcie utworu i przekonajcie się sami" - dodaje muzyk.

Za nakręcony w Polsce przy współpracy z Grupą 13 teledysk odpowiada Zev Deans, pracujący już wcześniej m.in. z grupą Behemoth ("Messe Noire") i Chelsea Wolfe ("Mer"). Rolę tytułowej Magdaleny zagrała nowojorska aktorka, modelka i tancerka Nikki Delmonico.

Dowiedz się więcej na temat: Me And That Man | teledyski | Adam Nergal Darski

Reklama

Reklama

Reklama