Reklama

Mąż Alicji Janosz pokazał zdjęcie z Eweliną Flintą. Ale się zmieniła!

Ewelina Flinta to wokalistka, która, choć zaistniała dzięki programowi typu talent show, nie dała się wciągać w wir celebryckiego życia. Teraz w sieci pojawiło się jej nowe zdjęcie. Jak wygląda?

Ewelina Flinta w 2008 roku

Choć jej kariera po zajęciu drugiego miejsca w programie "Idol" (2002 rok) zapowiadała się zachęcająco, wokalistka szybko zniknęła ze sceny.

Reklama

Zanim to jednak nastąpiło udało jej się nagrać dwa albumy "Przeznaczenie""Nie znasz mnie", wylansować w 2003 roku piosenkę "Żałuję" (sprawdź!), a kolejnych pięciu latach nagrać m.in. duety z Arturem Gadowskim i Łukaszem Zagrobelnym (przebój "Nie kłam, że kochasz mnie" - posłuchaj!, z filmu "Nie kłam kochanie").

W 2015 roku pojawiły się informacje o powrocie wokalistki do branży muzycznej i wzmianki o nowej płycie. Sama Ewelina Flinta to potwierdziła zdradzając też, dlaczego odsunęła się na dłuższy czas w cień.

"Doszłam do takiego momentu, kiedy miałam ochotę po prostu się schować. Potrzebowałam odpocząć od show-biznesu i nabrać do niego dystansu. Teraz, po tylu latach obserwacji, jak to wygląda z boku, czuję się dużo mądrzejsza. Mimo że nie pojawił się nowy album cały czas grałam koncerty, więc kontakt z publicznością trwał nieprzerwanie" - powiedziała.

Ostatecznie o wokalistce znów ucichło. Teraz mąż Alicji Janosz pokazał zdjęcie z piosenkarką. Zawsze kojarzona była z długimi rudymi lokami. Obecnie sporo się zmieniła - wygląda dojrzalej, skróciła też włosy. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alicja Janosz | Ewelina Flinta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama