Reklama

Reklama

Mata: Premiera teledysku "Szmata" z nowej płyty "Młody Matczak" [KLIP, TEKST]

1 października 2021 roku ukaże się długo wyczekiwany album Maty. Raper przyzwyczaił swoich fanów i opinię publiczną do kontrowersji, które pojawiają się z jego nowymi utworami i teledyskami. Teraz światło dzienne ujrzał teledysk "Szmata" do jego najnowszego kawałka. Zobacz!

Mata w teledysku "Szmata"

Nowe wideo z pewnością nie przejdzie bez echa. Mata w teledysku jest seksualnym niewolnikiem, a w kontrowersyjnym klipie pojawia się także dawno niewidziany aktor Tomasz Dedek. W piosence i teledysku Mata chciał pokazać swój stosunek do popularności, która na niego spadła w ostatnim roku.

Sprawdź tekst do utworu "Szmata" w serwisie Teksciory.pl

Teledysk: Mata - "Szmata". Nowa płyta "Młody Matczak"

Jak pisze wytwórnia Matczaka, SBM Label, "od premiery ostatniego albumu w życiu Maty wiele się zmieniło. Przez ponad rok zdążył na własnej skórze odczuć blaski i cienie życia na świeczniku, a część ze swoich doświadczeń przeniósł do utworu 'Szmata'". Jest to szósty singel promujący "Młodego Matczaka"

Reklama

Mata. Kim jest? Kiedy premiera płyty "Młody Matczak"?

Mata urodził się 14 lipca 2000 roku we Wrocławiu. Jest synem znanego prawnika Marcina Matczaka i Arletty Śliwińskiej-Matczak. Szturmem podbił internet w 2020 roku swoim pierwszym przebojem "Patointeligencja" (sprawdź!). Na swoim koncie ma także EP-kę "Fumar Mata" i debiutancki album "100 dni do matury". Płyta ta stała się bestsellerem i najczęściej kupowanym i słuchanym albumem na Spotify w 2020 roku. 

1 października ukażą się - nowy album "Młody Matczak", a także EP-ka "100 dni po maturze". Na 2 października natomiast muzyk zapowiedział ogromny koncert na warszawskim Bemowie, gdzie w towarzystwie zaproszonych muzycznych gości zaprezentuje cały premierowy materiał z nadchodzącego albumu "Młody Matczak".

Nową płytę promował singlami, m.in. "Papuga" (sprawdź!) z gościnnym udziałem Malika Montany i Quebonafide oraz "Kiss cam (podryw roku)". W teledysku do tego ostatniego (sprawdź!) wystąpili m.in. Young Leosia i Michał Milowicz.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mata (raper) | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje