Reklama

Reklama

Marian Lichtman zdradza co daje rodzinie na święta. Co za hojność!

Marian Lichtman święta spędza z rodziną w Danii. Muzyk zdradził w wywiadzie, jakie prezenty daje swoim najbliższym.

Marian Lichtman święta spędza z rodziną w Danii. Muzyk zdradził w wywiadzie, jakie prezenty daje swoim najbliższym.
Marian Lichtman zdradził co daje rodzinie na święta /Piotr Kamionka /Reporter

Marian Lichtman podzielił się jak spędza święta oraz jakie prezenty wręcza swoim najbliższym.

Jak się okazuje, muzyk na święta Bożego Narodzenia wyjeżdża z kraju do Danii i spędza je ze swoją różnorodną pod względem wyznaniowym rodziną.

"Mam bardzo różnorodne i kolorowe święta ponieważ rodzina jest różnych wyznań. Są u nas trzy religie: protestanci, wyznanie mojżeszowe i katolicy. Ja jestem pochodzenia mojżeszowego, moja żona jest katoliczką, a moja córka i jej mąż są protestantami. Wszystko się u nas miesza i nie ma nic piękniejszego. W zasadzie to ta sama religia, tylko starsi bracia i młodsi bracia" - zdradził "Super Expressowi" Marian Lichtman.

Były perkusista grupy Trubadurzy, zdradził też jaki ma sposób na trafione gwiazdkowe prezenty.

Reklama

"Raczej nie kupuję prezentów tylko pytam, ile pieniążków chcecie. Oni sobie sami kupią co potrzebują. W ten sposób unikam rozczarowań, albo zdublowanych prezentów. Zamiast paczek rozdaję koperty z pieniędzmi. O żonie też nie zapominam, chociaż ona bierze sobie sama na co potrzebuje, a w święta i przy okazji urodzin wnuków sama rozdaje ze mną te koperty" - wyjaśnia gwiazda.

Marian Lichtman i Krzysztof Igor Krawczyk o współpracy

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka, Marian Lichtman zaczął mocno działać w kierunku rozwinięcie kariery jego syna. Junior pojawił się razem z Trubadurami podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie.

- Już dawno mieliśmy ochotę na współpracę, jeszcze jak jego tata żył, ale wtedy było trochę komplikacji, teraz to już nieważne. Jesteśmy przede wszystkim jak rodzina, jestem dla niego wujkiem, można tak powiedzieć - opowiadał w rozmowie z nami Marian Lichtman.

- Współpracujemy ze sobą nawzajem - dopowiadał Krzysztof Krawczyk junior.

Artyści nagrali już wspólnie piosenkę "Tata" (sprawdź!) zadedykowaną Krzysztofowi Krawczykowi oraz mają w planach kolejne produkcje.

Marian Lichtman - "Wixa". Zobacz teledysk!

Zapowiadany już przez nas teledysk "Vixa" (sprawdź!) trafił do sieci 24 września.

Klip do tego nagrania kręcony był m.in. na cmentarzu żydowskim w Łodzi. W teledysku widzimy kondukt żałobny oraz Mariana Lichtmana w trumnie. Wśród grających w klipie odnalazł się też Krzysztof Krawczyk Junior, który ma przy sobie saksofon.

Za imprezowy teledysk odpowiada Mateusz Owczarek.

W rolach głównych poza Lichtmanem i Krawczykiem juniorem wystąpili Marcin Świeciewski i Piotr Mankiewicz. Na planie pojawił się również m.in. znany z "Szansy na sukces" polski naśladowca Elvisa Presleya Krystian "Elvis" Maliszewski, a "specjalny udział" zaliczyła Bożena Lichtman, prywatnie żona Mariana.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL