Reklama

Reklama

Marian Lichtman w trumnie. Zobacz teledysk "Vixa" z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem

"Vixa" to premierowy utwór znanego z grupy Trubadurzy Mariana Lichtmana. W teledysku nakręconym m.in. na cmentarzu w Łodzi jedną z głównych ról zagrał także syn zmarłego Krzysztofa Krawczyka - Krzysztof Igor Krawczyk Junior. Nagranie trafiło do sieci.

Marian Lichtman w teledysku "Wixa"

Zapowiadany już przez nas teledysk "Vixa" (sprawdź!) trafił do sieci 24 września.

Klip do tego nagrania kręcony był m.in. na cmentarzu żydowskim w Łodzi. W teledysku widzimy kondukt żałobny oraz Mariana Lichtmana w trumnie. Wśród grających w klipie odnalazł się też Krzysztof Krawczyk Junior, który ma przy sobie saksofon.

"Czy wyruszycie ze mną w ostatnią drogę? Rozkręcimy niezłą imprezę" - zapraszał na premierę Lichtman.

Reklama

Za imprezowy teledysk odpowiada Mateusz Owczarek.

W rolach głównych poza Lichtmanem i Krawczykiem juniorem wystąpili Marcin Świeciewski i Piotr Mankiewicz. Na planie pojawił się również m.in. znany z "Szansy na sukces" polski naśladowca Elvisa Presleya Krystian "Elvis" Maliszewski, a "specjalny udział" zaliczyła Bożena Lichtman, prywatnie żona Mariana.

Warto przypomnieć, że po śmierci Krzysztofa Krawczyka, Marian Lichtman zaczął mocno działać w kierunku rozwinięcie kariery jego syna. Junior pojawił się razem z Trubadurami podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie.

- Już dawno mieliśmy ochotę na współpracę, jeszcze jak jego tata żył, ale wtedy było trochę komplikacji, teraz to już nieważne. Jesteśmy przede wszystkim jak rodzina, jestem dla niego wujkiem, można tak powiedzieć - opowiadał w rozmowie z nami Marian Lichtman.

- Współpracujemy ze sobą nawzajem - dopowiadał Krzysztof Krawczyk junior.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje