Reklama

Reklama

Margaret walczy "Mimo burz". Przekaże dochód z nowego singla na pomoc Ukrainie

Margaret udostępniła swój nowy utwór, pt. "Mimo burz". Całkowity dochód z piosenki, przekazany zostanie na pomoc Ukrainie.

Margaret udostępniła swój nowy utwór, pt. "Mimo burz". Całkowity dochód z piosenki, przekazany zostanie na pomoc Ukrainie.
Margaret wspiera Ukrainę /Artur Barbarowski /East News

Margaret, czyli tak naprawdę Małgorzata Jamroży, od kilku lat znana jest na polskiej scenie muzycznej.

Dwukrotnie była uczestniczką "Szansy na sukces". W 2006 roku zdobyła wyróżnienie za interpretację piosenki "Będę czekać" Steni Kozłowskiej, a w 2009 roku została laureatką odcinka, w którym zaśpiewała "Znam cię na pamięć" Moniki Brodki.

Debiutancki album - "Add the Blondie" - wydała w 2014 roku. Do tej pory stworzyła pięć płyt studyjnych. 

Podczas nagrywania ostatniego albumu Margaret postanowiła odejść od wcześniejszego wizerunku gwiazdy pop. Album z jednej strony był wypadkową jej muzycznych fascynacji: hip-hopem i urban music, z drugiej koniecznością opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatnio działy się w jej życiu oraz tuż obok.

Reklama

Margaret - "Mimo burz". Posłuchaj piosenki:

Wokalistka udostępniła nowy singel, pt. "Mimo burz". Jest to odpowiedź na wojnę w Ukrainie. 

Jak pisze sama Margaret podczas sesji nagraniowej miała powstać przyjemna letnia piosenka.

"24.02.2022 obudziliśmy się w zupełnie innej rzeczywistości. Tego dnia mieliśmy napisać letniaczka, imprezowego bangera. Jednak wiadomości , które nas zalały tego dnia sprawiły że nie byliśmy w stanie emocjonalnie zaangażować się w nic innego, niż inwazja na Ukrainie" - pisze Margaret.

Sprawdź tekst piosenki "Mimo Burz" w serwisie Tekściory!

Całkowity dochód ze sprzedaży i odsłuchów singla zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.

"Wylaliśmy 'łzy na papier' czego owocem jest ten numer - 'Mimo burz'. Cały dochód ze streamingów przeznaczamy na pomoc Ukrainie. Wszyscy zaangażowani w tej projekt pracowali non profit" - dodaje wokalistka. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL