Reklama

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) rozstała się z narzeczonym? Tak odpowiedziała na plotki

Od dłuższego czasu na instagramowym profilu Magdy Narożnej nie pojawiają się jej zdjęcia z Krzysztofem Byniakiem. W związku z tym fani wokalistki grupy Piękni i Młodzi dopytują, co dzieje się z narzeczonym gwiazdy disco polo.

Od dłuższego czasu na instagramowym profilu Magdy Narożnej nie pojawiają się jej zdjęcia z Krzysztofem Byniakiem. W związku z tym fani wokalistki grupy Piękni i Młodzi dopytują, co dzieje się z narzeczonym gwiazdy disco polo.
Magda Narożna stoi na czele grupy Piękni i Młodzi /ForumGwiazd /Agencja FORUM

Magdalena Narożna jest niekwestionowaną gwiazdą disco polo. Piękni i Młodzi szturmem podbili scenę hitami "Kocham się w tobie" (posłuchaj!) i "Ona jest taka cudowna".

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożni oraz Daniel Wilczewski. Ekipa z Łomży w 2014 r. dotarła do finału muzycznego programu Polsatu "Must Be The Music. Tylko muzyka" jako pierwszy discopolowy wykonawca.

Reklama

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 13-letnią obecnie córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów. Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie zespołu.

Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku, Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie". Na początku lutego do szyldu Piękni i Młodzi powrócił Dawid Narożny, który do współpracy zaprosił swoją drugą żonę - Joannę Narożną oraz Elę Kliś.

Z kolei Magda Narożna w wakacje 2020 r. ujawniła, że przyjęła zaręczyny od Krzysztofa Byniaka, swojego kolegi ze szkoły podstawowej. Od dłuższego czasu wokalistka nie umieszcza zdjęć ze swoim ukochanym, co mocno zaniepokoiło fanów. W komentarzach na Instagramie zaroiło się od wpisów, w których dopytują oni o mężczyznę (z serwisu zniknął jego profil).

Co ze ślubem Magdy Narożnej? Wokalistka grupy Piękni i Młodzi odpowiada

"Fakt" postanowił zapytać Narożną o jej ślubne plany. Odpowiedź wokalistki jest mocno wymijająca, sama też nie komentuje pytań od internautów na temat Byniaka.

"Plany zawsze są, a czy tak będzie? To jest nasza prywatna sprawa i takie wydarzenie, to nie jest publiczne przedstawienie. Jeżeli ktoś z moich fanów o tym się dowie, to już na pewno po fakcie. Dla mnie to jest celebracja rodzinna i nie chciałabym robić z tego pokazówki. Dla prawdziwego szczęścia i miłości ta cała otoczka nie jest potrzebna" - powiedziała Magda Narożna.

Dodajmy, że ostatnio Piękni i Młodzi połączyli siły z grupą Playboys - efektem jest teledysk "Walczę o ciebie".

Czytaj także:

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) chwali się sylwetką. "Fiu, fiu, fiu"

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazała zdjęcia w skąpym bikini. Fani oszołomieni! "Jak Afrodyta"

Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) odsłoniła biust. "Co to za królewna"

INTERIA.PL/Fakt
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna | Piękni i Młodzi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy