Reklama

Reklama

Magda Femme wraca z nowym singlem. Posłuchaj utworu "Nic więcej"

Magda Femme, była wokalistka Ich Troje, zaprezentowała teledysk do jej najnowszego utworu pt. "Nic więcej".

Magda Femme, była wokalistka Ich Troje, zaprezentowała teledysk do jej najnowszego utworu pt. "Nic więcej".
Magda Femme wróciła z singlem "Nic więcej" /materiały prasowe

Magda Femme swoją karierę muzyczną zaczęła w zespole Ich Troje. Największym przebojem grupy w tamtym czasie był utwór "A wszystko to...(bo ciebie kocham)". Z grupą wokalistka współpracowała w latach 1995 - 2001. Następnie zastąpiła ją Justyna Majkowska.

Piosenkarka była też pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego, z którym rozwiodła się po pięciu latach (byli ze sobą od 1996 do 2001).

Reklama

Największym komercyjnym sukcesem byłej piosenkarki Ich Troje pozostaje wydana w 2001 roku płyta "5000 myśli". To właśnie na niej znalazł się jej przebój "Kłamstwo". Magda Femme na swoim koncie ma łącznie pięć albumów studyjnych. Ostatni z nich - "Retro Love" - ukazał się w 2014 roku.

Magda Femme z nowym teledyskiem "Nic więcej"

Nowa emocjonalna ballada w wykonaniu Magdy Femme to powrót do korzeni wokalistki, która jak sama przyznaje, "najlepiej czuje się w lirycznych, miłosnych utworach". 

"Ta uniwersalna historia, którą przeżył każdy z nas, opowiada o toksycznej relacji w związku" - czytamy w zapowiedzi piosenki. Singel "Nic więcej" wyprodukowany przez Chrisa Toffsona jest kolejnym utworem po "Jestem na tak", "Eyo" czy "Przymierzam Cię" zapowiadającym powrót Magdy Femme z nowym albumem, którego premiera planowana jest na 2023 r.

Sprawdź tekst piosenki "Nic więcej" w serwisie Tekściory.pl!

Fani zwracają uwagę na emocjonalny tekst piosenki.

"Od dawna nie słyszałem czegoś tak głębokiego, wspaniałe", "Dotyka serce i duszę. Toksyczny związek to... to umieranie samej siebie w środku. I fizycznie, i psychicznie", "Nie ma nic piękniejszego, niż możliwość utożsamia się z utworem, który jest tak realny w dzisiejszych czasach" - piszą w komentarzach.

Zobacz także:

Nel Femme debiutuje. Córka Magdy Femme nagrała utwór "Poplątane myśli"

Iga Krefft (Ofelia) nie czuje się Polką. "Nie czuję przynależności do tego miejsca"

Anna Wyszkoni szczerze o depresji: "Nie każdy potrafi się odnaleźć"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Femme

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy