Reklama

LP z nową płytą "Love Lines". Luz, emocje i utracona miłość (teledysk "Golden")

29 września do sprzedaży trafi płyta "Love Lines" wokalistki LP, pamiętanej z wielkiego przeboju "Lost On You". Do sieci trafił już teledysk do pierwszego singla "Golden".

LP, czyli Laura Pergolizzi, to autorka tekstów dla największych gwiazd na świecie - m.in. Rihanny, Rity Ory, Cher i Christiny Aguilery. Wielką sławę m.in. w Polsce (platynowa płyta) przyniósł jej album "Lost On You" z 2016 roku. Listy przebojów podbijał natomiast utwór tytułowy z płyty, który w wersji koncertowej ma ponad 1,1 miliarda odtworzeń (posłuchaj!), a oficjalny teledysk zanotował kolejne ponad 500 milionów odsłon.

Reklama

Dotychczasowy dorobek Amerykanki włosko-irlandzkiego pochodzenia zamyka studyjny album "Churches" z grudnia 2021 r. Z tego wydawnictwa pochodzą "The One That You Love", "How Low Can You Go", "One Last Time", "Goodbye", "Angels" i "Conversation". 

Sprawdź tekst piosenki "Conversation" w serwisie Tekściory.pl!

Teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły nadchodzącej płyty "Love Lines", która pojawi się 29 września. Przyniesie ona 12 utworów będących wnikliwym spojrzeniem LP w głąb siebie samej i na swoją własną życiową drogę, w tym na relacje z ukochanymi, rodziną i z samą sobą.

Album, stworzony podczas sesji na wyspie Grand Cayman i w Palm Springs, był nagrywany wspólnie z Ashtonem Irwinem (5 Seconds Of Summer), Andrew Berkeleyem Martinem (Palade Royale) i nominowanym do nagrody Grammy producentem i autorem tekstów Matthew Paulingiem.

"Ta płyta to esencja mnie samej i tego, co przez całe życie robiłam, kultywowałam i co próbowałam zrozumieć. Jako człowiek czuję się coraz bardziej skoncentrowana, zwarta - z każdym cholernym rokiem jestem coraz bardziej sobą. Jak kawa, do której musisz dodać wody, bo jest piętnaście razy za mocna" - mówi LP.

"Chcę, aby słuchacz się zrelaksował i złapał luz, który pozwoli mu przyjąć wszystkie zawarte w piosenkach emocje. W ten sposób muzyka będzie mogła przemówić do jego duszy dokładnie w sposób, w jaki słuchający tego zapragnie" - dodaje wokalistka.

Do sieci trafił już teledysk do pierwszego singla "Golden". Piosenka opowiada o tym, jaką naukę można wynieść z utraconej miłości. Za klip odpowiada dobry znajomy LP, Stephen Schofield (współpracownika m.in. Taylor Smith i Joshui Bassetta). Ukazuje on wokalistkę w klasycznej, kalifornijskiej posiadłości tańczącą do szybkiego rytmu i wspominającą swe dawne miłości, pośród niezwykłych, złotych modeli.

LP - szczegóły płyty "Love Lines":

1. "Golden"
2. "Wild"
3. "Dayglow"
4. "Long Goodbye"
5. "Love Lines"
6. "Hola"
7. "One Like You"
8. "Love Song"
9. "Big Time"
10. "Blow"
11. "Burn it Down"
12. "Hold the Light".


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Laura Pergolizzi (LP) | nowa płyta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy