Reklama

Reklama

Lanberry chce jechać na Eurowizję. Była już o krok!

Ceniona wokalista Lamberry zdradziła, że chciałaby reprezentować Polskę podczas Eurowizji.

Lanberry niejednokrotnie podbijała listy przebojów

Gwiazda ma na koncie już dwie płyty, a jej utwory szybko stają się radiowymi przebojami.

Zadebiutowała w 2015 roku singlem "Podpalimy świat", już rok później wydała pierwszy album długogrający. W 2017 wystartowała w preselekcjach do Eurowizji, jednak wygrała wtedy Kasia Moś. W 2018 roku ukazał się drugi album wokalistki - "miXtura", za który dostała nominację do Fryderyka.

Małgorzata Uściłowska, bo tak naprawdę nazywa się Lanberry, jest też współautorką piosenki "Superhero", z którą Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior.

"Nie mówię nie. Myślałam o tym niejednokrotnie i miałam też jedno podejście, ale niestety rozchorowałam się tego dnia trzy lata temu. Zobaczymy" - skomentowała Lanberry w rozmowie z portalem Jastarząb Post, spytana, czy chciałaby reprezentować kraj na Eurowizji.

Reklama

"Ja ten konkurs śledzę od dziecka. Jako mała Gosia siedziałam i bacznie obserwowałam co się tam dzieje. Przede wszystkim podoba mi się to, jak ten festiwal się zmienia i rozwija na lepsze. Produkcje są na coraz wyższym poziomie i każdy chce mieć w tym święcie muzyki udział" - dodała.

W 2020 roku Polskę miała reprezentować Alicja Szemplińska, jednak ze względu na pandemię koronawirusa wydarzenie zostało odwołane. 

***Zobacz także***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lanberry | eurowizja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje