Reklama

Lady Gaga nagrała utwór z Florence Welch

Lady Gaga, która szykuje się do wydania nowego albumu, przyznała w jednym z wywiadów, że na płycie znajdzie się duet z liderką Florence & The Machine, Florence Welch.

Florence Welch podczas MTV VMA w 2010 roku

Na piątym albumie solowym Lady Gagi znajdzie się utwór nagrany wspólnie z wokalistką brytyjskiej grupy Florence & The Machine, Florence Welch.

Reklama

"Jest na albumie kooperacja, na którą się bardzo ucieszycie. Ja i Florence Welch nagrałyśmy razem duet. Zaczęłam pracować nad pomysłem na utwór, który bardzo chciałam nagrać z dziewczyną. Zobaczycie dlaczego, kiedy dowiecie się, o czym jest ta piosenka... Pomyślałam: 'Z kim chciałabym zaśpiewać'?'. Dla mnie ona jest, jeśli nie najlepszą, to jedną z najlepszych wokalistek na świecie. Jest niesamowita" - mówiła o Lady Gaga o Florence Welch.

O pierwszym spotkaniu z Lady Gagą, Florence opowiedziała w jednym z wywiadów. Brytyjska wokalistka spotkała Amerykankę podczas gali MTV VMA w 2010, na która Gaga założyła słynną sukienkę z mięsa. Welch, która na ten wieczór wybrała kreację z domu mody Givenchy spontanicznie rzuciła się na Lady Gagę i mocno wyściskała.

"Nie zauważyłam, że była zrobiona z mięsa, myślałam, że ma na sobie jakąś farbę do ciała, czy coś w tym stylu" - mówiła Florence.

Singlem zwiastującym najnowszy album Lady Gagi jest utwór "Perfect Illusion", opowiadający o mediach społecznościowych.

Sprawdź tekst piosenki "Perfect Illusion" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga | Florence Welch | Florence & The Machine

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje