​Lady Gaga apeluje do ludzi, by nie żartowali z Kanye Westa

Kanye West trafił do szpitala na obserwację psychiatryczną. Lady Gaga postanowiła zabrać głos w sprawie żartów, jakie ludzie kierują pod adresem amerykańskiego rapera.

Lady Gaga wspiera Kanye Westa

Kanye West trafił do szpitala Los Angeles Medical Center na psychiatryczną obserwację. 

Reklama

Według informacji portalu TMZ, w nocy policja została wezwana do mieszkania trenera osobistego Kanye'a - Harleya Pasternaka. Gwiazdor, który był tam w odwiedzinach, "zachowywał się nieracjonalnie".

Policjanci zdecydowali o wezwaniu karetki, która skrępowanego kajdankami rapera odwiozła do szpitala psychiatrycznego. Tam Westowi udzielono wsparcia w leczeniu wyczerpania i zaburzeń snu.

Problemy rapera szybko stały się obiektem medialnego zainteresowania i żartów ze strony ludzi. Sytuację postanowiła skomentować na Twitterze Lady Gaga, która w emocjonalnym wpisie wstawiła się za Westem.

"Nie jest zabawnym żartować na temat czyjejś możliwej lub niemożliwej choroby psychicznej, to jest wrażliwy okres dla wielu. Bądźmy uprzejmi i kochający" - napisała wokalistka.

"Może nie zgadzam się ze wszystkim, co robi, ale mam nadzieję, że publiczność okaże współczucie i serce dla Kanye Westa i każdej innej osoby. Jedna miłość. Jedna rasa" - dodała Gaga.

Na koniec Amerykanka skierowała jeszcze słowa bezpośrednio do Kanye Westa: "Wspieram cię bracie, widzę w tobie męstwo i odwagę, by zatrzymać tę podróż i zadbać o siebie. Jesteś wielkim artystą". 

Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga | Kanye West

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje