Reklama

Krzysztof Skiba schudł prawie 30 kilogramów. Ale zmiana!

Krzysztof Skiba kojarzony przede wszystkim z zespołem Big Cyc przeszedł spektakularną metamorfozę. W kilka miesięcy schudł o prawie 30 kilogramów. Zdradził, jak to zrobił.

Krzysztof Skiba znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi

Od momentu wejścia do show-biznesu Krzysztof Skiba (sprawdź!) wyglądał w zasadzie tak samo. Sytuacja zmieniła się, gdy nadeszła pandemia. 

Reklama

W czasie dobrowolnej kwarantanny Skiba postanowił wziąć się za siebie. 

W wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" zdradził, że w ciągu kilku miesięcy udało mu się zrzucić aż 28 kilogramów. 

"Jedzenie po koncertach o 1 czy 2 w nocy nie było zdrowe. Jak się zrobi tak raz czy dwa, to nie ma dramatu, ale jak się tak żyje 30 lat, to trochę gorzej. Z rozmiaru 3XL wchodzę teraz w L" - pochwalił się. 

"Postanowiłem wirusa pokonać na zdrowo. Wiedziałem, że czeka nas bezruch. Miałem już trochę tego brzuszka, schodziłem z wagi 114 kg, co przy moim wzroście jest już poważną sytuacją. Przeszedłem na radykalną, ale zdrową dietę" - wyjaśnił.

Całkowicie odstawił alkohol, wyeliminował również z diety  słodycze i tłuste, mięsne potrawy. Pilnował także, by jeść regularnie - jeden posiłek co trzy godziny. "Pierwszy 10 kg zrzuciłem sam. Zero głodówek, jadłem pięć, sześć razy dziennie, ale małe porcje. Starałem się wypijać 2-3 litry wody dziennie" - tłumaczył.

Później postanowił kontynuować dietę pod okiem specjalisty. "Jak zobaczyłem te przepisy i dużo dań wegetariańskich, wegańskich, mięso gotowane, to stwierdziłem, że tego się nie da zrobić. Jednak się dało. Gdyby to nie było dobre i smaczne, to pewnie bym się poddał. To nie były jakieś nadludzkie wyrzeczenia" - dodał. 

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Big Cyc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje