Reklama

Reklama

Krzysztof Skiba i Tomasz Sekielski schudli w sumie 90 kilogramów. "Tylko nie mów nikomu"

Znany z grupy Big Cyc Krzysztof Skiba opublikował na swoim profilu na Facebooku archiwalne zdjęcie z Tomaszem Sekielskim, autorem dokumentalnych filmów "Tylko nie mów nikomu" i "Zabawa w chowanego", które opowiadały o pedofilii w polskim Kościele katolickim.

Od momentu wejścia do show-biznesu Krzysztof Skiba (sprawdź!) wyglądał w zasadzie tak samo. Sytuacja zmieniła się, gdy nadeszła pandemia. 

W czasie dobrowolnej kwarantanny Skiba postanowił wziąć się za siebie.

W kilka miesięcy jego waga poleciała aż 30 kg - wcześniej ważył aż 114 kg.

"Przeszedłem na radykalną, ale zdrową dietę" - opowiadał w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN".

Całkowicie odstawił alkohol, wyeliminował również z diety słodycze i tłuste, mięsne potrawy. Pilnował także, by jeść regularnie - jeden posiłek co trzy godziny.

Reklama

"Pierwszy 10 kg zrzuciłem sam. Zero głodówek, jadłem pięć, sześć razy dziennie, ale małe porcje. Starałem się wypijać 2-3 litry wody dziennie" - tłumaczył, ale dalszą dietę kontynuował już pod okiem specjalisty.

Teraz znany z grupy Big Cyc Skiba umieścił na Facebooku archiwalne zdjęcie z maja 2019 r. Towarzyszył mu wtedy dziennikarz i filmowiec Tomasz Sekielski, który również długo walczył z otyłością. Po zabiegu zmniejszenia żołądka i przejściu na dietę jego waga raptownie spadła (ważył w pewnym momencie 187 kg).

"TYLKO NIE MÓW NIKOMU, że kiedyś tak wyglądaliśmy. Warszawa, maj 2019. Obecnie Tomek 60 kg w dół, a ja 30 kg. Czas leci. Kilogramy CZASEM też. Fotka historyczna" - podpisał zdjęcie Skiba.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Tomasz Sekielski | Big Cyc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje