Reklama

Reklama

Klaudia Gawor – co dzieje się u zwyciężczyni "X Factor" 2013?

Sukces wróżyła jej sama Edyta Górniak. W finale trzeciej edycji "X Factor" pokonała Grzegorza Hyżego i Wojciecha Ezzata. Po tym zwycięstwie Klaudia Gawor nie nagrała jednak od razu płyty twierdząc, że potrzebuje czasu i nie chce niczego robić pochopnie. Minęło już kilka lat, co teraz dzieje się u Klaudii i czy planuje robić karierę muzyczną?

Klaudia Gawor - wokalistka z Krakowa wygrała popularny talent show "X Factor" w 2013 roku. Trafiła w nim pod opiekę Kuby Wojewódzkiego, a w finale wystąpiła w duecie z Edytą Górniak. Gwiazda wróżyła jej wtedy świetlaną przyszłość. Klaudia kończyła w tym czasie liceum i zdawała maturę. Od razu po programie wydała debiutancki singel "Lekkość życia bez słów". Kawałek jednak, jak sama przyznała, nie odzwierciedlał kierunku i muzyki, którą chciała nagrywać.

Do sprawy debiutanckiego albumu i umów, którymi musiała się związać z wytwórnią, podeszła bardzo dojrzale, starając się wynegocjować najlepsze dla siebie warunki. Nie chciała nagrywać niczego na siłę, miała swoją wizję muzyki. Wszyscy czekali na zapowiadaną płytę. Artystka informowała tylko, że pracuje w studiu, ostatecznie jednak nie poznaliśmy efektów jej działań, po czym zrobiło się o niej cicho.

Reklama

Żaden z laureatów popularnego talent show nie zwlekał tak długo, z wydaniem pierwszej płyty. Po swoim sukcesie Klaudia Gawor mówiła: "jestem bardziej skłonna poczekać, dać sobie trochę czasu na to, żeby po prostu nie zrobić czegoś, czego będę potem żałować".

Dziewczyna nie zachłysnęła się też swoją popularnością. W jednym z wywiadów stwierdziła: "szum wokół programu bywał dla mnie przytłaczający. Kiedy się zaczyna intensywne życie w mediach, człowiek zaczyna ubierać trochę grubszą skórę. Dopiero gdy się wraca do domu, to można być w pełni sobą, niczym się nie przejmować i robić swoje. Ale nie żałuję, że nie poszłam za ciosem i nie wydałam od razu płyty. Wiem, że nie podjęłabym pewnych wyborów świadomie".

W poczynaniach Klaudii od początku wspierał ją chłopak, a dziś już narzeczony. Dziewczyna pochwaliła się w Nowym Roku zdjęciem pierścionka zaręczynowego na swoim Instagramie.

Ostatnie zdjęcie, które zamieściła na Instagramie, zostało zrobione po sesji. Wokalistka napisała pod nim: "Teksty się kleją, więc będą utwory". Oznacza to, że Klaudia nie zarzuciła wokalnych planów i spokojnie, równocześnie się kształcąc, pracuje nad debiutem.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL