Reklama

Katarzyna Cerekwicka i nowa płyta "Pod skórą". Kiedy premiera?

Zapowiadaliśmy już powrót Katarzyny Cerekwickiej z nowym albumem "Pod skórą". W związku z pandemią koronawirusa premierę przesunięto na wrzesień tego roku.

Zapowiadaliśmy już powrót Katarzyny Cerekwickiej z nowym albumem "Pod skórą". W związku z pandemią koronawirusa premierę przesunięto na wrzesień tego roku.
Kasia Cerekwicka powraca z nową płytą /Kamil Piklikiewicz/DDTVN /East News

Produkcją materiału zajął się Marcin Bors (znany głównie ze współpracy ze sceną alternatywną czy rockową: Myslovitz, Nosowska, Hey, Krzysztof Zalewski), który nadał albumowi charakterystycznego brzmienia "motown".

11 piosenek składających się na "Pod skórą" to efekt długich poszukiwań kompozycji, które niosą aktualne myśli Kasi Cerekwickiej (autorki tekstów). Większość piosenek jest autorstwa "spółki" Bors/Cerekwicka, ale pomogli im także Monika Borzym, Mariusz Obijalski, Leszek Biolik, Kuba Galiński, Katarzyna Piszek, Marzena RogalskaPrzemysław Rozenek.

Reklama

"Można powiedzieć, że jest to podsumowanie mojego procesu dojrzewania. Cieszę się, że wreszcie jestem świadoma wielu spraw, dzięki którym żyje mi się lżej, że patrzę bardzo świadomie na to co dzieje się dookoła i we mnie samej. Cieszę się, że udało mi się zrzucić bagaż nie zawsze pozytywnych doświadczeń i znaleźć w momencie swojego życia, w którym odczuwam względny spokój. Już nie muszę za niczym i nikim gonić. Już nic nie muszę, jedynie mogę!" - mówi Kasia Cerekwicka (sprawdź!).

Pierwszym singlem została piosenka "W pogoni za szczęściem".

Oto szczegóły płyty "Pod skórą":

1. "Nigdy"
2. "Na cztery ręce"
3. "Na próżno"
4. "Lody"
5. "Pod skórą"
6. "W pogoni za szczęściem"
7. "Zostawmy wszystko"
8. "Gdzie kończy się noc"
9. "Nic nie znaczą już"
10. "Złudzenia"
11. "Powód".

Kasia Cerekwicka największą popularność zdobyła dzięki drugiej płycie "Feniks" (2006), która przyniosła przeboju "Na kolana", "Potrafię kochać" i "Ostatnia szansa".

Wokalistka, autorka tekstów, psycholożka i psychotraumatolożka ma na koncie także udział w programach "Taniec z gwiazdami" (gdzie dotarła do walki o półfinał) oraz "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz epizody w filmach "Majka""Kobiety mafii" (zagrała samą siebie).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cerekwicka | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy