Reklama

Jest miliarderem i szefem Facebooka. Żona zdradziła, co wieczorami robi Mark Zuckerberg

Na jego portalu społecznościowym internauci spędzają miliony godzin. Mark Zuckerberg to twórca Facebooka i jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Tymczasem jego żona zdradziła, jak wygląda dzień jej męża. Okazuje się, że wieczory zarezerwowane ma dla piosenek Taylor Swift.

Na jego portalu społecznościowym internauci spędzają miliony godzin. Mark Zuckerberg to twórca Facebooka i jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Tymczasem jego żona zdradziła, jak wygląda dzień jej męża. Okazuje się, że wieczory zarezerwowane ma dla piosenek Taylor Swift.
Mark Zuckerberg ma zaskakujący wieczorny rytutał. Chodzi o muzykę /Justin Sullivan /Getty Images

Taylor Swift to obecnie bezsprzecznie jedna z największych gwiazd na świecie. Wokalistka podbija media społecznościowe, serwisy streamingowe, a jej trasa koncertowa będzie najbardziej dochodowa w historii.

Nic więc dziwnego, że Swift "wkroczyła" również do życia m.in. Marka Zuckerberga. Jak to możliwe?

Jak wygląda dzień Marka Zuckerberga?

"Bussines Insider" na podstawie dostępnych w sieci informacji oraz swojej wiedzy postanowił streścić, co codziennie robi Mark Zuckerberg. CEO Facebooka oraz szósta najbogatsza osoba na świecie ma kilka codziennych rytuałów, których się nie pozbywa.

Reklama

Wiadomo, że rano Zuckerberg robi krótką prasówkę i przegląda media społecznościowe, aby dowiedzieć się, co działo się na świecie. Następnie ćwiczy, miliarder w tygodniu biega oraz trenuje jiu-jitsu i MMA.

Codziennie zjada też 4 tys. kalorii i codziennie nosi te same ubrania, gdyż "nie chce obciążać umysłu wyborem stylizacji".  W biurze pracuje tygodniowo około 50 - 60 godzin.

Uczy się piosenek Taylor Swift na pamięć. Żona ujawnia

Co natomiast z życiem prywatnym? Mark Zuckerberg ożenił się ze swoją wieloletnią dziewczyną z Harvardu, pediatrą Priscillą Chan, z którą mają trzy córki - Maximę, August i Aurelię.  I właśnie tutaj pojawia się wątek Taylor Swift.

W rozmowie z "Forbes" Chan zdradziła, że Zuckerberg wieczorami czyta na dobranoc swoim córkom i uczy się wszystkich tekstów piosenek Taylor Swift na pamięć, aby potem śpiewać je ze swoimi dziećmi.

Nie może więc dziwić, że szef Facebooka pojawił się na jednym z koncertów na amerykańskiej części obecnej trasy wokalistki "The ERAS Tour". 29 lipca miliarder wrzucił trzy zdjęcia na Instagrama z podpisem "Życie ojca córek". Sam Zuckerberg miał specjalny, koncertowy makijaż na twarzy oraz bransoletki. Fani dopytywali natomiast, który z okresów Taylor Swift jest jego ulubionym.

Zuckerberg przyznał, że jego ulubioną płytą artystki jest album "Lover" z 2019 roku. "Pozwoliłem moim dziewczynkom namalować serce na twarzy oraz zafarbować mi włosy na niebiesko". To oczywiście odwołanie do okładki płyty Swift, na której ma niebieskie końcówki włosów oraz serce wokół prawego oka.

Taylor Swift w Polsce

Przypomnijmy, że w 2024 roku Taylor Swift zawita z trzema koncertami do Polski. Artystka w ramach "The ERAS Tour" pojawi się w Warszawie 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku na PGE Narodowym.

- Trasa Taylor Swift będzie najbardziej dochodowym tournee w historii, w wielu krajach, również w Polsce zainteresowanie mocno przewyższa liczbę biletów, które są w sprzedaży, a jak wiemy w samych Stanach 14 milionów próbowało kupić bilet - opowiadał Interii o trasie koncertowej Taylor Swift Mikołaj Ziółkowski, szef Agencji Alter Art, która ściągnęła wokalistkę do Polski.

Warto dodać, że Swift miała przyjechać do Polski w 2020 roku, promując wspomnianą płytę "Lover". Koncert na Open'erze został jednak odwołany z powodu pandemii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy