Reklama

Reklama

Janet Jackson powróci na trasę wiosną

Janet Jackson otrzymała zielone światło od lekarzy na powrót na scenę. Wokalistka musiała przerwać koncerty pod koniec 2015 r. w związku z nagłą operacją.

Janet Jackson otrzymała zielone światło od lekarzy na powrót na scenę. Wokalistka musiała przerwać koncerty pod koniec 2015 r. w związku z nagłą operacją.
Janet Jackson wróci na trasę wiosną 2016 r. /Splash News /East News

W Wigilię na Twitterze i Instagramie Janet Jackson ogłosiła, że lekarze oznajmili jej, że musi się poddać operacji. 49-letnia wokalistka nie zdradziła, jakiego rodzaju ma problemy ze zdrowiem.

"Proszę o modlitwę za mnie, moją rodzinę i całą moją ekipę w tym trudnym czasie. Nie będzie dalszych komentarzy w tej sprawie. Kocham was tak bardzo i jestem wam wdzięczna za zrozumienie i miłość" - napisała Janet.

Według nieoficjalnych informacji chodziło o usunięcie narośli na strunach głosowych.

Po decyzji o odwołaniu koncertów w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje na temat choroby nowotworowej, z którą miała zmagać się Janet. Wokalistka postanowiła zdementować te plotki w specjalnym filmiku, który opublikowała na Twitterze.

Reklama

"Uwierzycie w to, kiedy usłyszycie to z moich ust. Te pogłoski nie są prawdziwe. Nie mam raka. Wracam do zdrowia. Lekarze pozwolili na koncerty zaplanowane w Europie i jak obiecywałam, przełożone występy odbędą się. Dziękuję za wasze modlitwy i miłość" - napisała Jackson.

Trasa Janet Jackson pod nazwą Unbreakable World Tour wystartowała w Vancouver (Kanada) 31 sierpnia. Tournee promuje pierwszą od siedmiu lat płytę "Unbreakable". W sumie dotychczas odbyło się 36 koncertów w Ameryce Północnej i Azji. W październiku jednak aż sześć występów zostało odwołanych ze względu na kłopoty Janet z głosem.

Siostra Michaela Jacksona ogłosiła, że wszystkie koncerty zostaną przełożone na późniejsze terminy - prawdopodobnie już w marcu wokalistkę zobaczą fani w Europie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL