Reklama

Reklama

Inna zaskakuje fanów. Zobacz teledysk do utworu "Flashbacks"

Inna wie, jak zaskoczyć swoich fanów! Trzy miesiące po wydaniu albumu "Heartbreaker" przedstawia klip do swojego najnowszego singla "Flashbacks".

Inna wie, jak zaskoczyć swoich fanów! Trzy miesiące po wydaniu albumu "Heartbreaker" przedstawia klip do swojego najnowszego singla "Flashbacks".
Inna wypuściła kolejny teledysk /Samuel Dietz /Getty Images

Teledysk kręcony był w Dubaju, w Palazzo Versace, a także w Manasia Estate w Rumunii. Inna, która wygląda w nim niezwykle czarująco, śpiewa o utraconej miłości (sprawdź słowa utworu!), która ją nawiedza i sprawia, że czuje się niekompletna.

Nad klipem, razem z artystką pracował Bogdan Păun (reżyser), Alexandru Mureșan (zdjęcia) z NGM Creative, Loops Production (produkcja video), Anca Buldur (make-up), Adonis Enache (fryzura) i RDStyling.

Reklama

"Flashbacks" osiągnęło już ponad 100 tysięcy odtworzeń na Spotify, a w Rosji jest obecnie na 24. miejscu Shazam.

Piosenka pochodzi z albumu "Heartbreaker", który zawiera 10 utworów napisanych i wyprodukowanych w Dance Queen's House. Rumuńska wokalistka spędziła tam trzy tygodnie w izolacji z najlepszymi producentami i tekściarzami (Marco&Seba, Alex Cotoi, David Ciente i Minelli), podczas których pracowali nad albumem.

Na płycie znalazły się takie utwory jak: "Maza Jaja", "Heartbreaker", "One Reason", "Flashbacks", "Till Forever", "You and I", "Beautiful Lie", "Gucci Balenciaga", "Sunset Dinner" i "Thicky".

Kim jest Inna?

Talent wokalistki posługującej się pseudonimem Inna (właśc. Elena Alexandra Apostoleanu, sprawdź) odkryli jej rodzice, którzy posłali swoją córkę na lekcje śpiewu, gdy miała osiem lat. Rumunka nie zdobyła jednak wykształcenia muzycznego. Zdobyła natomiast dyplom z nauk politycznych w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Konstancy. W ciągu kilku lat od debiutu stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd europejskiej sceny dance.

Już w 2012 r. jej klipy na Youtube przekroczyły barierę miliarda odtworzeń - ten wynik podwoiła w maju 2017 r. Dwa lata później były to już trzy miliardy. Kolejne teledyski (zobacz!) z łatwością notują po kilkadziesiąt-kilkaset milionów odsłon.

Wokalistka przez 10 lat spotykała się ze swoim menedżerem Lucianem Ștefanem Gîtiță. Później, w 2013 r. związała się z amerykańskim fotografem Johnem Perezem (plotkowano nawet o zaręczynach), ale ten związek także rozpadł się po kilku latach. Choć Inna raczej stroni od informowania o jej życiu prywatnym, niedawno przyznała, że znów jest szczęśliwie zakochana - nowym wybrankiem jest rumuński raper o pseudonimie Deliric.

W połowie września 2020 r. rumuńska gwiazda zadebiutowała jako jedna z jurorek pierwszej tamtejszej edycji telewizyjnego show "The Masked Singer", który wcześniej podbił serca widzów w m.in. Korei Południowej, Tajlandii, Indonezji, USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i we Włoszech.

Inna nie ogranicza się do lokalnego rynku - jesienią 2018 r. zagrała trasę koncertową w USA i Kanadzie. Album "Yo" z maja 2019 r. (wydany nakładem należącej do Jaya-Z wytwórni Roc Nation) zawierał materiał wyłącznie w języku hiszpańskim.

Inna może się pochwalić imponującymi wynikami w mediach społecznościowych - na Facebooku ma 11 mln fanów, jej wpisy na Twitterze śledzi ponad 1,4 mln osób, a profil na Instagramie polubiło ponad 2,9 mln.

Przypomnijmy, że od 2016 r. Inna współtworzy rumuńską supergrupę G Girls, w której obecnie występują także Lori (aka Loredana Ciobotaru), Antonia (zastąpiła Alexandrę Stan) i Lariss.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Inna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy