Reklama

Reklama

Iggy Azalea potwierdziła plotki. Raperka w sekrecie urodziła syna

Nieoficjalne doniesienia okazały się prawdą. Iggy Azalea potwierdziła, że została mamą. Raperka w sekrecie urodziła syna.

Nieoficjalne doniesienia okazały się prawdą. Iggy Azalea potwierdziła, że została mamą. Raperka w sekrecie urodziła syna.
Iggy Azalea potwierdziła, że niedawno na świat przyszedł jej syn /Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com /East News

Dziennikarze zajmujący się show-biznesem na początku maja donosili, że 30-letnia Iggy Azalea, będąca w związku z raperem i Playboyem Cartim, pod koniec kwietnia tego roku została mamą.

Portale plotkarskie powołując się na własne źródła informowały, że Azalea już pod koniec zeszłego roku była w widocznej ciąży. Przez kilka miesięcy raperka nie publikowała również nowych postów na Instagramie.

Dowodem miał być też zdjęcia paparazzich, którzy nakryli gwiazdorską parę na kupowaniu samochodu rzekomo idealnego dla rodziny.

Reklama

W międzyczasie raperka wróciła na Instagrama, a fani byli przekonani, że informacja o ciąży, była wyssana z palca.

Teraz jednak raperka potwierdziła, że została mamą. "Czekałam na odpowiedni moment, aby wam coś powiedzieć, ale im więcej czasu upływa, tym bardziej będę bała się wam ujawnić ten wielki news. Chciałam też wyjaśnić, że on (syn - przyp. red.) nie jest żadną tajemnicą. Kocham go i nie jestem w stanie wyrazić tego słowami" - napisała na Instagramie.

Z obecnym partnerem - raperem Playboyem Cartim - Azalea spotyka się od 2018 roku. Para rok później przeprowadziła się do Atlanty. Mówiło się też o zaręczynach gwiazd, jednak tej plotki również nikt nie potwierdził.

Dodajmy, że raperka zawiesiła karierę kilka po miesięcy po wydaniu drugiej płyty "In My Defense" w 2019 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL