Reklama

Reklama

Helena Vondráčková i jej mąż młodszy o 12 lat: Kobieta cały czas ma potrzeby

73-letnia królowa czeskiej piosenki Helena Vondráčková w rozmowie z "Super Expressie" opowiedziała o sekretach swojej formy.

Helena Vondráčková nazywana jest królową czeskiej piosenki

Najpopularniejsza czeska gwiazda XX wieku na całym świecie sprzedała ok. 200 mln płyt. Helena Vondráčková nagrała ponad tysiąc piosenek (sprawdź!), zdobyła wiele nagród i wyróżnień.

Wielokrotnie występowała w Polsce - była uczestniczką programu "Taniec z gwiazdami" (2007) i jurorką "Star Voice. Gwiazdy mają głos" (2020).

W rozmowie z "Super Expressie" opowiedziała o sekretach swojej formy.

Reklama

"Mój mąż jest młodszy ode mnie o 12 lat. Poprzedni był młodszy o siedem. Nie planowałam tego, ale to nie jest złe. A wręcz bardzo dobre! Taki mąż motywuje do tego, żeby dziewczyna się starała, dbała o siebie. Jest większa mobilizacja" - opowiada gwiazda.

W 2003 r. poślubiła przedsiębiorcę Martina Michala, który obecnie jest jej menedżerem. Wcześniej (lata 1983-2001) była żoną niemieckiego basisty Helmuta Sickela z grupy Kreis (poznali się podczas festiwalu w Sopocie w 1977 r.).

"Kobieta cały czas ma potrzeby, więc młodszy mężczyzna jest lepszy. Potrafi je zaspokoić. Poza tym mój mąż jest dla mnie podporą. Czuję się z nim bardzo fajnie" - zdradziła w tabloidzie Helena Vondráčková, która 24 czerwca skończy 74 lata.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy