Reklama

Graham Coxon: "Kanye West jest idiotą"

Gitarzysta zespołu Blur nazwał Kanye Westa idiotą i porównał jego muzykę do jedzenia w McDonalds'ie.

Graham Coxon najwyraźniej nie jest fanem Kanye Westa

Niedawno głośno zrobiło się wokół amerykańskiego rapera Kanye Westa, który został ogłoszony headlinerem tegorocznej edycji festiwalu Glastonbury. Internauci zainicjowali petycję mającą na celu odwołanie decyzji organizatorów, a podpisało ją ponad 135 tysięcy osób.

Reklama

West ostatecznie wystąpił na imprezie, ale jego koncert został mocno skrytykowany przez uczestników i nie tylko. Najbardziej dostało mu się za cover utworu "Bohemian Rhapsody" grupy Queen.

Na temat muzycznej działalności Kanye Westa postanowił wypowiedzieć się gitarzysta i założyciel grupy Blur, Graham Coxon:

"Jest pieprzonym idiotą, nie sądzisz? Czy on w ogóle samodzielnie tworzy swoje albumy? Ludzie nie są zainteresowani uczeniem się gry na instrumentach i wkładaniem w to wysiłku. Chcą umieć natychmiast. To jest McDonalds, nie uważasz? To jest wygodne. Ale wszystko co słyszę to zapętlony sampel na początku, jacyś goście zaczynający śpiewać lub rapować i zapętlony sampel na koniec. Nie ma to żadnego kształtu. A teksty wydają się być idiotyczne" - mówił Coxon w rozmowie z brytyjską gazetą "The Guardian".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Graham Coxon | Kanye West | Blur

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje