Reklama

Emilia Sanecka (Daj To Głośniej) zaręczona. Kim jest jej wybranek?

Podczas wakacyjnego wypadu Emilia Sanecka, wokalistka discopolowej grupy Daj To Głośniej, przyjęła oświadczyny swojego partnera. Kim jest Tobiasz Hes?

Podczas wakacyjnego wypadu Emilia Sanecka, wokalistka discopolowej grupy Daj To Głośniej, przyjęła oświadczyny swojego partnera. Kim jest Tobiasz Hes?
Emilia Sanecka stoi na czele grupy Daj To Głośniej /AKPA

Przypomnijmy, że zespół Daj To Głośniej (posłuchaj!) zadebiutował w 2019 r. Ich pierwszy utwór "Mama ostrzegała" został jednym z największych przebojów tamtego roku.

Sprawdź tekst utworu "Mama ostrzegała" w serwisie Teksciory.pl

Klip do tego nagrania zdobył do tej pory ponad 186 mln odsłon. Furorę w sieci robiły też liczne przeróbki i parodie, w tym nawet wersja pielgrzymkowa.

Reklama

Ekipa z Sycowa pojawiła się m.in. jako jedna z gwiazd koncertów Roztańczony Narodowy 2019, Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie (2019, 2020) czy Festiwalu Weselnych Przebojów 2020.

Daj To Głośniej - Emilia Sanecka nową gwiazdą disco polo

Wokalistka Emilia Sanecka wzięła też udział w polskich preselekcjach do Eurowizji w programie "Szansa na sukces. Eurowizja 2020".

Kolejne nagrania to piosenki "Dobrze" (11 mln odsłon, posłuchaj!), "Zwariowana noc" (21 mln), "Kochaj mnie" (8,1 mln), "Andrzej łajdaku" (18 mln), "Ochotę mam" (11 mln), "Jeszcze raz" (4,2 mln), "Wróciłeś nad ranem" (4,7 mln), "Uciekaj dziewczyno" (11 mln), "Dlaczego tato" (4,1 mln), "Mięta" (4,9 mln), "Głowy nie urywa" (2,4 mln), "Zimna woda" (niespełna 1 mln).

W maju 2021 r. grupa wydała swój debiutancki album "Folk Disco", który zawiera aż 21 utworów.

Najnowszą propozycją jest wypuszczony pod koniec czerwca "Książę".

Sprawdź tekst piosenki "Książę" w serwisie Tekściory.pl!

Gitarzystą, pomysłodawcą i menedżerem Daj To Głośniej jest Tobiasz Hes. To właśnie na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym towarzyszy mu Emilia Sanecka. Emotikonki (serduszko i pierścionek) zdradzają, że wokalistka podczas wakacyjnego pobytu przyjęła jego oświadczyny.

Pod postem posypały się gratulacje od fanów zespołu.

Czytaj także:

Gdzie odbędzie się Eurowizja 2023? Zapadła oficjalna decyzja!

Daria Zawiałow pokazała zdjęcie z nowym partnerem. To znany muzyk!

Celebryci mogą więcej? Aktywiści atakują gwiazdora za prywatny lot

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daj To Głośniej | Emilia Sanecka | zaręczyny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy