Reklama

Reklama

Eldo kończy karierę? Raper wyjaśnia wcześniejsze słowa

Eldo, jeden z najbardziej cenionych polski raperów, w rozmowie z radiem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego przyznał, że jest już na "rapowej emeryturze". Kilka dni po publikacji wywiadu, raper stwierdził, że jednak nie ma zamiaru kończyć kariery w najbliższym czasie.

Eldo postanowił nie nagrywać kolejnej płyty i zakończył karierę

O zakończeniu działalność Eldoki mówiło się już od jakiegoś czasu. Raper miał nagrać jeszcze jedną płytę, którą pożegnałby się z fanami. Tak się jednak nie stanie. W rozmowie z Wojtkiem Miśkiewiczem przyznał, że tworzenie kolejnego krążka nie ma sensu.

"Można powiedzieć, że jestem już na emeryturze. Nie było potrzeby nawet nagrywania ostatniej płyty" - mówił. Przy okazji dodał, że nie ma już żadnych planów związanych z muzyką.

Po kilku dniach od publikacji wywiadu raper postanowił  wytłumaczyć zamieszanie wokół własnej osoby. "Na samym początku cytowanego wywiadu jasno mówię, że nie zamierzam zmieniać niczego w planie nagrania zapowiadanego tryptyku. "Jeśli podejmę decyzję o zakończeniu kariery zakomunikuję to wprost albo zwyczajnie bez słowa zniknę" - stwierdził w rozmowie z Natemat.pl

Reklama

Na Facebooku raper natomiast: "Pozostaje tylko westchnąć. Ale śmieszne takie zamieszanie, nigdy nie dostałem więcej propozycji nagraniowych".

Eldo, czyli Leszek Kaźmierczak, swoją karierę rozpoczął w 1997 roku. W ciągu ponad 20 lat kariery nagrał osiem albumów. Ostatni z nich - "Psi" - ukazał się w grudniu 2016 roku, jednak nie zyskał takiego zainteresowania jak poprzednie płyty rapera.

Raper wraz z Noonem i Jotuze był współtwórcą kultowego projektu Grammatik, z którym nagrał cztery albumy studyjne. Ostatnie koncerty składu odbyły się w 2017 roku na Open'erze i Hip Hop Kempie. W 2018 roku Eldo i Jotuze dograli się na płytę DJ Decksa "Mixtape 6" (numer "Szansa"). Wraz z Włodim i Pelsonem sformował natomiast zespół Parias. Jego działalność ustała po wydaniu jednej płyty ("Parias, 2011 r.).

Sprawdź tekst utworu "Nie pytaj o nią" w serwisie Teksciory.pl!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje