Reklama

Duncan Laurence wyszedł za mąż! Tak wyglądał ślub zwycięzcy Eurowizji

Duncan Laurence, zwycięzca Eurowizji, w 2020 roku zaręczył się z Jordanem Garfieldem. Teraz mężczyźni pochwalili się zdjęciem ze ślubu.

Duncan Laurence, zwycięzca Eurowizji, w 2020 roku zaręczył się z Jordanem Garfieldem. Teraz mężczyźni pochwalili się zdjęciem ze ślubu.
Duncan Laurence wygrał Eurowizję w 2019 roku /Guy Prives /Getty Images

Duncan Laurence (wł. Duncan de Moor) to holenderski wokalista i autor tekstów. Urodził się w 1994 roku. Kształcił się w szkole muzycznej Rockacademie w Tilburgu. W czasach szkolnych udzielał się w kilku zespołach. 

W 2014 roku muzyk wziął udział w piątej edycji talent show "The Voice of Holland", jednak programu nie udało mu się wygrać. Popularność zdobył jako reprezentant Holandii na Eurowizji. Zwycięstwo w konkursie przyniosła mu piosenka "Arcade"

W 2020 roku wydał debiutancki album "Small Town Boy". Zapowiedź premiery "Small Town Boy" zbiegła się z radosnym momentem w prywatnym życiu holenderskiego wokalisty, który przy Eurowizji nie ukrywał swojego biseksualizmu. Laurence Duncan przyjął wtedy oświadczyny amerykańskiego kompozytora Jordana Garfielda.

Reklama

Teraz mężczyźni pochwalili się, że w końcu oficjalnie są małżeństwem. Piosenkarz poinformował także, że mąż przyjął jego nazwisko. "Pan i pan de Moor" - napisał na Instagramie. 

"Ten weekend był tak magiczny. Właśnie poślubiłem mojego przyjaciela i miłość mojego życia. Jestem ogarnięty wdzięcznością, miłością i wsparciem. Duncan, tak bardzo cię kocham! Nie mogę się doczekać, by spędzić resztę życia z tobą u boku" - skomentował Jordan.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: duncan laurence

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy