Reklama

Dorota Masłowska zawiesza zespół Mister D.

Niewiele ponad 1,5 roku trwała muzyczna przygoda Doroty Masłowskiej - pisarka ogłosiła zawieszeniu projektu Mister D.

Dorota Masłowska zawiesza projekt Mister D.

Wiosną 2014 r. ukazał się zawierający nieco ponad 30 minut muzyki debiutancki album Mister D. "Społeczeństwo jest niemiłe". Na płycie oprócz Doroty Masłowskiej udzielali się także Jakub Żulczyk (dziennikarz, pisarz) i Kuba Wandachowicz (Cool Kids Of Death). Za kompozycję, teksty i śpiew odpowiada sama Dorota Masłowska, a muzyczny nadzór sprawował Marcin Macuk.

Reklama

Mister D. wypuścił teledyski do utworów "Chleb", "Hajs", "Ryszard", "Prezydent", "Tęcza" i "Czarna żorżeta". Największą popularnością cieszy się "Chleb" z udziałem modelki Anji Rubik - ponad cztery miliony odtworzeń.

"Jakby to powiedzieć. Z tatą doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie jeśli będziemy żyć osobno. Jednak nadal was kochamy i będziecie mogli go widywać co dziesiątą sobotę" - tak zaczyna się wpis na oficjalnym profilu Mister D. na Facebooku.

"A tak naprawdę chodzi o to, że podczas koncertu w Elblągu nie poj**ała mi się prawie ani jedna linijka tekstu i to już definitywny znak, że coś się kończy. Jak głosiły materiały organizatora, oprócz bycia pisarką, jestem też pisarką i mniej więcej tak wyglądają powody tymczasowego odwieszenia projektu Mister D. na symboliczny haczyk" - ogłosiła Dorota Masłowska.

Pisarka zdradziła, że w sierpniu Mister D. zagra finałowy koncert z udziałem gości. Poza tym 27 czerwca razem z Molestą wystąpi w Krakowie na koncercie z cyklu Męskie Granie.

"I przestańcie wreszcie płakać bo zmoczycie cały Facebook!!!" - apeluje na koniec Dorota Masłowska.

Zobacz teledysk "Chleb":

Sprawdź tekst utworu "Chleb" w serwisie Tekściory.pl!


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mister D | Dorota Masłowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje