Reklama

Reklama

DMX nadal przebywa w szpitalu. Pojawiły się nowe informacje

Autor hiphopowych przebojów, raper DMX, trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Pojawiły się nowe doniesienia o jego stanie zdrowia.

Autor hiphopowych przebojów, raper DMX, trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Pojawiły się nowe doniesienia o jego stanie zdrowia.
DMX wciąż przebywa w szpitalu /Prince Williams/Wireimage /Getty Images

Fatalne wieści dotyczące rapera DMX-a przekazał portal TMZ.com.

Według informacji zdobytych przez dziennikarzy 50-letni raper został przewieziony do jednego ze szpitalu w Nowym Jorku w piątek 2 kwietnia.

Przedawkowanie u rapera miało doprowadzić do zawału serca. Podawano, że przebywa na intensywnej terapii i "jest w stanie wegetatywnym".

Prawnik DMX-a przekazał nowe informacje. "Został odpięty z systemu podtrzymywania życia i oddycha na własną rękę, ale jesteśmy zaniepokojeni" - poinformował Murray Richman

Po doniesieniach o stanie zdrowia rapera wiele gwiazd zaoferowało swoje wsparcie i poprosiło fanów o modlitwę. "DMX modlił się kiedyś nade mną i mogłem poczuć jego namaszczenie. Modlę się o jego pełne wyzdrowienie" - napisał na Twitterze Chance the Rapper. "Modlitwy za DMX-a i jego rodzinę" - dodała Missy Elliott.

Reklama

DMX, czyli Earl Simmons to 50-letnia legenda amerykańskiego rapu. Na scenie działa już ponad dwóch dkad. Na koncie ma osiem albumów studyjnych i przeboje takie jak: "X Gon' Give It To Ya", "Where the Hood At?" (posłuchaj!) oraz "Party Up (Up In Here)" (sprawdź!).

Do tej pory raper współpracował m.in. z Mary J. Blige, Faith Evans, Machine Gun Kelly, Lil’ Kim, Macy Gray, NasemMethod Manem. Na koncie ma też kilkanaście ról filmowych.

DMX uzależnił się od narkotyków w wieku 14 lat. Od tamtej pory wielokrotnie toczył bitwy z uzależnieniem. W 2019 roku raper specjalną trasę koncertową z okazji 20-lecia działalności i udał się na kolejny odwyk.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: DMX

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy