Reklama

Reklama

Dawid Podsiadło ujawnił, że jest zakochany. Kim jest Magdalena Laskowska?

Dawid Podsiadło informacje o swoim życiu prywatnym stara się zachowywać dla siebie. Tym większym zaskoczeniem była jego deklaracja na koncercie w Poznaniu.

Dawid Podsiadło zdradził, że jest zakochany

Wokalista wyznał ze sceny, że nie jest już singlem. Zdradził też, że jest szczęśliwie zakochany, ale nie ujawnił, kim jest jego wybranka.

Tymczasem szybko okazało się, że Dawid Podsiadło (sprawdź!) od pewnego czasu spotyka się ze skrzypaczką ze swojego zespołu - Magdaleną Laskowską.

Co wiemy o nowej dziewczynie popularnego wokalisty?

Reklama

Magdalena Laskowska z wyróżnieniem ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w zakresie gry na skrzypcach.

"Oprócz muzyki klasycznej uwielbiam grać rozrywkę oraz aranżować. Współpracuje jako muzyk sesyjny z kilkoma studiami nagrań. Muzyka to magia, kolor, energia. Muzyka to część mojej duszy" - mówiła o sobie.

Jej zdaniem udana współpraca ma miejsce wtedy, kiedy można pójść z drugim muzykiem na kawę i miło przy tej kawie spędzić czas, swobodnie rozmawiając. "W przeciwnym razie będzie się to przekładało również na współpracę muzyczną" - podkreślała w rozmowie z Polskim Radiem.

Poza występami z Dawidem ma na koncie współpracę z m.in. The Dumplings, Ralphem Kaminskim, Jimkiem, Włodziemierzem Pawlikiem, Ewą Bem, Alicja Majewską, Jose Torresem czy grupą Feel.

Brała udział w tak dużych imprezach, jak m.in. Open'er Festival, Orange Warsaw Festival, Off Festival czy Męskie Granie.

Pochodząca z muzycznej rodziny skrzypaczka sama również uczy grać na instrumentach. "Uczenie muzyki to nieodzowna część życia artystycznego" - podkreśla.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy