Reklama

Reklama

Calvin Harris z nowym utworem "Ole". Zemsta na Taylor Swift?

Do sieci trafił nowy utwór Calvina Harris nagrany razem z Johnem Newmanem. Wiele osób uważa, że piosenka jest zemstą szkockiego DJ-a na jego byłej dziewczynie, Taylor Swift.

Calvin Harris chce odgryźć się Taylor Swift?

Nowy utwór Calvina Harrisa wzbudził wiele kontrowersji zanim jeszcze się pojawił. Plotkowano, że słowa utworu odnoszą się do byłej dziewczyny szkockiego DJ-a i producenta, Taylor Swift, która miała ponoć zdradzić Harrisa.

Taylor i Calvin byli parą przez piętnaście miesięcy, a rozstali się na początku czerwca. Już dwa tygodnie po zakończeniu związku z Harrisem, Taylor Swift zaczęła być widywana w towarzystwie brytyjskiego aktora Toma Hiddlestona.

"Moje serce zabiera głos, nie widziałem cię ani nie spotkałem cię od tygodni. Ale widzę w sieci, że zaczęłaś być dobrą dziewczyną i podróżować ze swoim chłopakiem, uważając i wciąż udając" - śpiewa Newman w piosence "Ole" napisanej przez 32-letniego DJ-a, który po rozstaniu z Taylor Swift nadal bacznie śledzi jej profile społecznościowe.

Reklama

Utworu posłuchać można tutaj.

Sprawdź tekst "Ole" w serwisie Teksciory.pl!

Calvin Harris na swoim Instagramie umieścił zdjęcie z Newmanem, prawdopodobnie z planu teledysku do ich wspólnego kawałka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy