Reklama

Była żona Phila Collinsa oskarża muzyka. Sąd reaguje

Oskarżenia Orianne Cevey o braku higieny i problemach z używkami Phila Collinsa nie zostaną uwzględnione przez sąd przy werdykcie. Uznano bowiem, że nie mają one żadnego wpływu na sprawę, która dotyczy domu muzyka.

Orianne Cevey i Phil Collins z przerwami byli ze sobą 11 lat

Przypomnijmy, że była żona Phila Collinsa - Orianne Cevey - w połowie tego roku ponownie rozstała się ze sławnym muzykiem. Następnie wzięła sekretny ślub z Thomasem Batesem, a poprzedni związek zakończyła przez SMS-a.

Reklama

Teraz Collins sądzi się z byłą partnerką w sprawie swojego domu w Miami, który kobieta ma nielegalnie zajmować.

Cevey odgraża się, że nie opuści posiadłości (zatrudniła ochroniarzy, zainstalowała monitoring wokół domu oraz zmieniła kody do drzwi wejściowych) i ujawni kompromitujące informacje na temat muzyka.

W trakcie trwającego sądowego wyznała, że Collins (sprawdź!) znęcał się nad nią psychicznie przez ponad rok.  Jedną z metod torturowania jej miałoby być unikanie przez piosenkarza prysznica (unikał też mycia zębów). Zdradziła również, że gwiazdor miał być impotentem oraz był uzależniony od antydepresantów i leków przeciwbólowych.

Adwokaci gwiazdora odrzucili te zarzuty, zaś sam Phil Collins nazwał je bezczelnymi. "To oburzające stwierdzenia, których nie zamierzam nawet powtarzać" - mówił podczas rozprawy adwokat Collinsa, Brandon Carrington.

Prawnicy muzyka uznali również, że takie stwierdzenia nie powinny być w ogóle brane pod uwagę przez sąd, gdyż w żaden sposób nie dotyczą sporu między stronami.

Sędzia prowadzący sprawę przychylił się do argumentacji prawników Collinsa i oskarżenia pod jego adresem nie będą uwzględniane przy werdykcie. Sąd orzekł również, że w styczniu 2021 roku Cevey powinna osobiście złożyć zeznania.

Po serii wzajemnych oskarżeń wydaje się, że szansa polubownego rozwiązania sprawy, o którym mówiło się jeszcze w listopadzie, jest nierealna.

Drugi związek Phila Collinsa i Orianne Cevey rozpadł się po czterech latach (wcześniej byli małżeństwem w latach 1999 - 2006). Rozwód w tamtym czasie kosztował gwiazdora 46 milionów dolarów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Phil Collins | Orianne Cevey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL