Reklama

Blue Cafe: Kiedy nowa wokalistka?

Od początku września, czyli od chwili kiedy pojawiła się informacja, że Tatiana Okupnik rozstaje się z zespołem Blue Cafe, w mediach huczą pogłoski, kto zostanie nową wokalistką łódzkiej grupy. Pojawiają się różne nazwiska, jednak Kamila Sowińska, menedżerka zespołu, w rozmowie z INTERIA.PL zaprzeczyła, że wybór następczyni Okupnik został już rozstrzygnięty.

- Drugi etap castingu odbył się w Łodzi i trwał dwa dni. Był rejestrowany i teraz zespół będzie się zastanawiał - mówi nam Kamila Sowińska.

Reklama

- Nic nie jest rozstrzygnięte - menedżerka Blue Cafe zaprzeczyła informacjom o tym, że wybrano Paulę Ignasiak.

Ignasiak to laureatka "Szansy na sukces", znana także z pierwszej edycji "Idola", jednak nie weszła do finału, odpadając w grupie z której wyszedł Tomek Makowiecki. Po "Idolu" wspierała na scenie jego laureatkę Alicję Janosz, doszła również do finału programu "Jestem jaki jestem" Michała Wiśniewskiego z Ich Troje.

- Paulina była zaproszona do drugiego etapu, ale nie została wybrana. Wszystko jest jeszcze otwarte - podkreśla Sowińska w rozmowie z INTERIA.PL.

Oficjalnie nowa wokalistka Blue Cafe ma zostać zaprezentowana na początku 2006 roku. Przypomnijmy, że do końca tego roku w koncertowym składzie grupy znajduje się Tatiana Okupnik.

Nieoficjalnie mówiono, że powodem jej rozstania z grupą jest konflikt z liderem i gitarzystą Pawłem Rurakiem-Sokalem.

"Lider zespołu to tyran, z którym nie da się wytrzymać. Przez tyle lat cierpiałam, znosząc jego zakazy i nakazy" - mówiła Okupnik w "Twoim Imperium".

Plotkowano już, że na miejsce Tatiany ma przyjść Monika Kuszyńska, wokalistka Varius Manx (prywatnie związana z liderem Blue Cafe). Okazało się to nieprawdą, tak jak i informacja o zaangażowaniu Kubanki Omniris Casuso Toledo, znanej z grupy Calle Sol, prowadzonej przez Rei'a Ceballo.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Blue Cafe | Paulla | wokalistka | Paulina Ignasiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje